Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace coś zmienić w tym koszyku? PC pod gry, narazie 1080p i RX6600, później trafi tam RTX 4070 TI super lub coś z nowej serii rtx 5000 bo chce kupic tez monitor UW 1440p, zależy od cen. Myślałem o zasilaczu endorfy ale jest stówkę droższy i nie ma złączy pod grafiki Nvidii
szmichal - #pcmasterrace coś zmienić w tym koszyku? PC pod gry, narazie 1080p i RX660...

źródło: 1000029519

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@szmichal Te bq mają twarde oploty. Zobacz msi mpg 850W-ta sama konstrukcja co któryś z ostatnich corsairów. Jakieś chłodzenie na procka dobierz.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ademu: chlodzenie mam te, plus buda Endorfy Air 700. Na i7 4790k obecnie w grach nie przekracza 60 stopni, do obudowy dorzucilem też jeden wiatrak na górę. Jak sie nie sprawdzi z tym ryzenem to zainwestuje w Noctue
szmichal - @Ademu: chlodzenie mam te, plus buda Endorfy Air 700. Na i7 4790k obecnie ...

źródło: 1000029523

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Ademu: masz na myśli ten zasilacz? Rzeczywiscie za stówkędostajemy większą ilość zlaczy ://www.x-kom.pl/p/1098313-zasilacz-do-komputera-msi-mpg-a850g-pcie5.0-850w-80-plus.html
  • Odpowiedz
@szmichal Nie, siedzę na am4 do śmierci technicznej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co do koszyka to czemu zmieniłeś ramy na 6000/36? W pierwszym poście były lepsze i jak nie adaty to lexary weź.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ademu: a bo byly dostepne na juz, jestem w goracej wodzie kapany i chce miec pojutrze czesci u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze przejrze te ramy, najgorzej ze wszystkie wyglądają tak sobie i ciezko znalezc jakieś czarne zwyklaki za te ok. 500zl
  • Odpowiedz
@szmichal No ale nie trzeba wszystkiego z jednego sklepu brać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sklep z „x” w nazwie też ma czasem spoko ceny. Upewnij się, że to faktycznie owocowy sprzedaje bo obecnie to jest rodzaj platformy sprzedażowej.
  • Odpowiedz