Wpis z mikrobloga

@theOstry: PSL nawet w dziadkowym składzie i tak jest 100% bardziej liberalne niż Lewica ze szczególnym uwzględnieniem na pisowskich razemków albo jest się libkiem albo socjalistą. Od Lewicy uciekają ''liberalni zdrajcy'' a PSL boi się przegranych wyborów z Pisem na wsi ale chociaż mają fajny program
  • Odpowiedz
Na luzaku 3/5 sejmu. Prezydent weta może se wsadzić w dupę


@theOstry: Bo 3/5 będzie należeć do PIS?

Za zaoranie cpk i atomu, sądzę że dużo ludzi będzie wkurzonych.

A szkoda, bo mimo wszystko KO ładnie się z francuzami i niemcami dogaduje. W sumie z usa, też...no ale chcieli na siłę udowodni że PiS wszystko co robi, robi źle i się przejechali.
  • Odpowiedz
Konfederacja - po manewrze z AfD idziemy na 4.72


@theOstry: Ile to już było afer i kompromitacji w ostatnim roku w stylu "no teraz to już im na pewno spadnie, protokół 4,75 aktywowany" a cały czas trzymają się w okolicy 10%
  • Odpowiedz
@theOstry: to ty tutaj masz roczne konto, trollu. Podejrzewam, że moje jest 2x starsze od ciebie. Do poprawki z przyrki już się przygotowałeś? XDDD
  • Odpowiedz
@theOstry: śmiem wątpić. Ale mogę się założyć o śmieszny milion Euro, że mój dom kosztuje tyle, że musiałbyś na niego pracować ze 300 lat 😂 Moje 4 samochody (najstarszy z 2016) są warte kolejne setki tysięcy złotych, na które nigdy cie nie będzie stać. Podobnie rzecz się ma jeśli chodzi o wykształcenie (ja skończyłem z bdb wynikiem prestiżową i znaną na całym świecie uczelnię w UK) czy pracę gdzie zarabia
  • Odpowiedz
@theOstry: ja tylko podałem przykłady gdzie jestem lepszy od ciebie zadając cios w te twoje brednie jakobyś na dowolnym polu był ode mnie lepszy.

  • Odpowiedz