Wpis z mikrobloga

XD Filip to mnie rozwala kompletnie
26 letni DOROSŁY chłop, nie żadne dziecko jak niektórzy tutaj próbują uskuteczniać chyba w nadziei na darmowe usługi curkosyna

Więc tak, niby znawca Angielskiego, Japońskiego, Polskiego kto wie czego jeszcze a tak naprawdę angielski łamany byle by się jako tako dogadać gorzej niż pajet, japoński to chyba tylko znany z Hentajców, no i polski tutaj sam każdy słyszy XD

Autor niezliczonych książek, grafik #!$%@? i w sumie już nie pamiętam kim tam jeszcze był i jakie szkoły kończył jakich chorób nie ma, zresztą nawet nie ma sensu tego wymieniać bo 3/4 tego to jakieś banialuki chorego umysłu.

A tak naprawdę to Leń pierwszej klasy którego jedyną ambicją w życiu jest psznie jeść, walić konia i grać w gry XD
Mama nadzieję, ze jak zostanie sam to dalej będzie nagrywał bo to będzie istny kurs przetrwania

#raportzpanstwasrodka
  • 13
  • Odpowiedz
  • 4
@niedorzecznybubr: tu też dostaje sprzeczne informacje jak z muminami co to byli nie wiadomo gdzie i nie wiadomo ile czasu XD
24 lata to już się pracuje, nawet jak na studia poszedłeś
To też jest dobre w tej rodzince, nowy liv nowa historia życia xD
  • Odpowiedz
@harold97: nie to że mu nie kibicuje w tym żeby się usamodzielnił ale to nigdy nie nastąpi. Gość pewnie nawet ryżu nie ugotuje bez internetu a co dopiero mówić o jakiejś mało skomplikowanej potrawie typu schabowy czy makaron z gotowym sosem.
Niestety wychowali go na wieczne dziecko, on się kotem ekscytuje 24/7 jak małe dziecko, rozumiem że zwierzę to członek rodziny też kocham zwierzęta ale bez przesady xD
  • Odpowiedz
@harold97: Na YT Grażynki serio pisały że Filip to dziecko i że nie wolno go obrażać. On sam w którymś filmie powiedział: "dorośli pojechali na miasto" mając na myśli swoich rodziców. To mnie rozłożyło na łopatki.
W ogóle ta rodzinka jest dysfunkcyjna, Mumin serduszkuje komentarze które gonią Filipa i Magdę do roboty, Filip serduszkuje komentarze że to wina rodziców że taki jest i że nie powinni tu przyjeżdżać.
Nienormalni ludzie,
  • Odpowiedz
@Hexenbrenner:

W ogóle ta rodzinka jest dysfunkcyjna, Mumin serduszkuje komentarze które gonią Filipa i Magdę do roboty, Filip serduszkuje komentarze że to wina rodziców że taki jest i że nie powinni tu przyjeżdżać.


Chleba i igrzysk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może to jest właśnie częścią ich schematu działania, żeby ludzie wpłacali pieniążki; nad Filipkiem ludzie się mają litować, nad Muminem też, bo ma rodzinę na utrzymaniu
  • Odpowiedz
@harold97: Lepiej bym tego nie ujął w takim prześmiewczym tonie. Nie bronię go nigdy, ale ciekawe ile w tym wszystkim miały udział brytyjskie szkoły. Mam wrażenie, że u nich w szkołach właśnie wmawia się dzieciakom, ze mogą wszystko, w końcu bogaty kraj. Dlatego teraz Filip nawet nie bierze innej pracy fizycznej pod uwagę, on się nastawił tylko na pracę przed komputerem czy za biurkiem i koniec. To jedno, że coraz
  • Odpowiedz
  • 11
@AzjatyckiDlugMenela: ja nie jestem pewien czy on nawet przy tym biurku chce pracować xD
zdalnie może pracować wszędzie, oczywiście jeśli ma takie umiejętności jakimi się chwali, w co w sumie jednak wątpię

on chce jak patologia w anglii żyć na socjalu bez zmartwień XD
  • Odpowiedz
@AzjatyckiDlugMenela: w Holandii też tak uczą dzieci, jeszcze w dodatku wpajają bardzo wysokie mniemanie o sobie ( myśla że są najmądrzejsi na świecie)
Tylko taka różnica że te dzieciaki idą na studia i mogę później wykonywać lekkie pracę a nie fifi który skończył to co musiał i dymal z ojcem na produkcji xd
  • Odpowiedz