Wpis z mikrobloga

  • 0
@Zval_Zemna: @rrobot to jest dobre, o tym nie wiedzioł, dziękii!

@Jarek_P @Miszcz_Joda właśnie też myślałem, że wszędzie XD Nawer strony które kiedyś były darmwoe to teraz blokują Ci qr kod po miesiącu, wszędzie pojawia się ta #!$%@? model subskrypcyjny
  • Odpowiedz
Nawer strony które kiedyś były darmwoe to teraz blokują Ci qr kod po miesiącu


@iErdo: czekaj, o czym ty piszesz? Przeciez QR code nie ma zaszytego w sobie żadnego terminu ważności, jak sobie wygenerujesz obrazek z ustaloną treścią, to ta treść się nie zmieni po miesiącu, cały czas będzie.
Przykład wygenerowany przez naprawde pierwszą stronę z listy google (która co prawda chciała jakiejś darmowej rejestracji, ale olałem i zrobiłem printscreena):
Jarek_P - > Nawer strony które kiedyś były darmwoe to teraz blokują Ci qr kod po mies...

źródło: chrome_4xhJEggKAS

Pobierz
  • Odpowiedz
Są usługi które robią redirect przez swój serwer do docelowej destynacji.


@KontoDoPomocy: serio? No to to w takim razie brzmi, jak czystej wody naciągactwo, do omijania szerokim łukiem. Oba wyżej pokazane zawierają dokładnie to, co mają zawierać, można to zweryfikować w 15 sekund choćby smartfonem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jarek_P: bo to jest naciągactwo xd Za możliwość trackowania, która nie oszukujmy się jest jedynym dużym atutem płacić trzeba od 50 do 80 zł miesięcznie w modelu subskrypcyjnym
  • Odpowiedz