Wpis z mikrobloga

  • 1
@BombaskaEskadraLotnicza: widać że mamusia musiała cie w betoniarce kołysać bo taki zakręcony jesteś. Jesteś taki słodki i pocieszny jak się tak miotasz. Tak mnie wzruszyłeś że powiesiłbym ci na szyi pęto podwawelskiej by psy chciały się z tobą bawić 😁
  • Odpowiedz
@ghost666999: Żałosny to ty jesteś... zesrałeś się, bo ktoś śmiał w necie napisać coś niekorzystnego o twoim idolu. Bezrobotnym pijaczynie, który najpewniej #!$%@?ł matkę swojego bękarta. Spokojnie, to jest internet. Tu możesz napisać co chcesz, tu możesz w końcu poczuć się kimś.
  • Odpowiedz
widać że mamusia musiała cie w betoniarce kołysać bo taki zakręcony jesteś. Jesteś taki słodki i pocieszny jak się tak miotasz. Tak mnie wzruszyłeś że powiesiłbym ci na szyi pęto podwawelskiej by psy chciały się z tobą bawić 😁


@Narusegawa: Jak na razie to ty się miotasz, bo ktoś twojego idola śmie krytykować. Wjazd na matkę, zerżnięty od drugiego dzbana bo sam być na to nie wpadł, to szczyt twoim
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza ty ani w internecie ani w życiu prywatnym nie jesteś i nigdy nie będziesz kimś. Tylko piwnica i zasiłki dla ciebie. Potrafisz tylko pomawiać i nic nie jesteś w tanie udowodnić z tego co piszesz. Jak już chcesz mi odpisywać to bądź bardziej kreatywny bo jak ja ci napisałem że jesteś żałosny to nawet nie potrafiłeś użyć innej inwektywy tylko też piszesz że jestem żałosny. Takie to strasznie płytkie jest
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza zniżyłem się do twojego poziomu, przyznaje że było ciężko, ale starałem się używać słów których znaczenie powinieneś rozumieć. Już ci udowadniam to co pisałem. Włącz światło i rozejrzyj się , zobaczysz piwnice nic więcej. Wyjdź z niej. Wiem, że tam czujesz się kimś ważnym. Poza internetem i piwnica istnieje piękny świat. Skończ pomawiać ludzi w internecie. Masz jeszcze szansę zmieni swoje życie. Nie zmarnuj tego.
  • Odpowiedz