Wpis z mikrobloga

#kononowicz U suma wiechała mocna mitomana,stara gangrena twierdzi że pies mu podał dane i numer zgłaszającego kiedy po pierwsze pies przyjeżdżający na interwencję ich nie zna a po drugie nawet jak dyżurny by mu przekazał takie informacje to ten burek nie może mu podać takich informacji( ͡° ͜ʖ ͡°)Więc jednym slowem stary frajer dorownuje mitomanią knurowi( ͡° ͜ʖ ͡°) #patostreamy
  • 13
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: jakieś rozdwojenie jaźni że teraz do mnie wypisujesz? Zapomniałeś jak ostatnio z podkulonym ogonem się zasłaniałeś że nie gadasz ze mną bo cię mam na czarnej? Sama odwaga wróciła czy zlecenie z góry przyszło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@cl-sr: wyzerował oregano, jak miller ziobro :)


Akurat to że takie porównania z waszej strony lecą mnie nie zaskoczyło. W nietypowej ekipie zawsze było na
  • Odpowiedz
@cl-sr grałeś dość długo obiektywnego inteligenta, teraz wyszło szydło z worka! I nie mówię tu o pani Beacie! Mentalność grajewska już dominuje, frazesy o skylaniu pimpli, bełkot o czarnej i zleceniu z góry :)) Jak ty się tej mitycznej góry boisz? Jak zawzięcie wmawiasz innym, że za wszystkim stoi góra :)) Niedostatki umysłowe są klajstrowane tymi teoriami, czy zlecenie z dołu? :)))
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych:

grałeś dość długo obiektywnego inteligenta, teraz wyszło szydło z worka!

Ale ci projekcja weszła, aż miło. Pamiętasz jak pomówiłeś @Head_Shoulders o bycie alkoholikiem i nieukiem, a potem kasowanie postów jak padło sprawdzam? Miałeś łatwe 20k do zgarnięcia, czemu schowałeś się i czekałeś aż sytuacja przycichnie?

A pamiętasz jak też wtedy płakałeś że cię ktoś "pomawia", po czym kilka tygodni później skakałeś z radości bo znienawidzony dostał plakatami, nie ważne że nawyzywano tam niewinną kobietę od szmat? Moralność Kalego, mówi
  • Odpowiedz
@cl-sr
Jak mnie blokowałeś, to wielokrotnie do mnie pisałeś :) Więc o co halo?
Potwierdzam swoje zdanie o Head coś tam, nikt przy zdrowych zmysłach nie urządza szopek w Internecie z zakładami o 20k w bzdurnej sprawie.
Zwykłe wyjaśnienie nazywasz płaczem a żart skakaniem z radości :) Kalego w to nie mieszaj, bo jazda po ludziach o innej karnacji skóry jest niesmaczna!
U siebie mogę robić co chcę! Proponuję byś zajął
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych:

Jak mnie blokowałeś, to wielokrotnie do mnie pisałeś :) Więc o co halo?

HAHAHAHAH, raz dostałeś anons że zdjąłem Ci bloka bo wyszedłeś na głąba ze swoim wpisem. Potem sam coś burczałeś, dostawałeś bęcki więc wyszła karta "nie pisz do mnie jak mnie masz na czarnej, schizofrenię masz?" jak zabrakło amunicji. Ale ty teraz schizofrenii nie masz, tobie wolno bo to już inna sytuacja, czego tu nie rozumieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do Head Shoulders to sam dobrze wiesz jak to się skończyło, ja wiem że teraz jest damage control żeby głowa wytrzymała ale faktów to nie zmienia. Wcześniej płaku płaku bo mnie pomawiajo, ale jak kogoś innego pomawiali to "żartusie" i przecież nic się nie stało. Piękne świadectwo sobie wystawiasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kalego w to nie mieszaj,
cl-sr - @WulkanizatorOponMozgowych: 
Jak mnie blokowałeś, to wielokrotnie do mnie pis...

źródło: wiedza elementarna

Pobierz
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: tak jak się spodziewałem, ucieczka w "to som tylko żarty" z "za długie ja tego nie bedem czytał" - złomowanie zakończone pomyślnie.

Ps. Meanwhile aktualnie twoje odbicie w lustrze to picrel (tak, uznałem że trzeba ci to napisać żebyś załapał że to w twoją stronę prztyczek ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
cl-sr - @WulkanizatorOponMozgowych: tak jak się spodziewałem, ucieczka w "to som tylk...

źródło: gumowce

Pobierz
  • Odpowiedz