Wpis z mikrobloga

@mocarny_knur: Rząd te se może tarcze antykryzysową wprowadzić albo zamrozić ceny, na ile rok może dwa? Natomiast od kiedy jesteśmy w UE jesteśmy częścią wspólnego rynku i giełdy energii. I to już jest kwestia do rozwiązania dla parlamentu UE. Czekamy na projekt.

@dom_perignon Kolega chyba dał mnie na czarną, kolejny wolnościowiec xD

#polityka
  • 12
  • Odpowiedz
@Jariii raczej wie, bo sama mówiła o braku elementarnych zasad demokracji w parlamencie i braku wpływu na cokolwiek parlamentarzystów, których jako jedynych możemy wybrać. Członkowie organow decyzyjnych nie są wybierani.

A i to parlament się przyjął politykę unii ws energii czy rząd krajowy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@mocarny_knur: Raczej watpię, skoro jej partia chce ładować więcej kasy w górników, jak nawet PiS stwierdził, że to debilne. To niech się zapisze do partii, która jest decyzyjna w EU na pewno ja tam przyjmą. Chociaż jak zaczną sprawdzać jej życiorys... No ale nie bądźmy zlośliwi, na tle konfy Ewa i geniuszy pokroju Sośnierza czy Berkowicza ona nawet ogarnia rzeczywistość ¯\(ツ)/¯ to trochę tak jakbyś ból dupił, że nie ma
  • Odpowiedz
@Jariii xD jeny jestes najbardziej nieporadnym trollem na wykopie, serio zmień robotę.

Konfa daje rządowy hajs na górników, jest w koalicji z pisem odc 2137. I wgl rządziła 8 lat przed po.

Nie nadajesz sie
  • Odpowiedz
  • 0
Konfa daje rządowy hajs na górników


@mocarny_knur: Ojoj. Nie jesteś na bieżąco z przekazem najbardziej wolnościowej partii? Warto śledzić rosyjskie portale to dowiesz się z wyprzedzeniem co sądzi konfa.

jeny jestes najbardziej nieporadnym trollem na wykopie, serio zmień robotę.


Świetnie sobie radzę. Moje koncie mają więcej plusów niż wysrywy konfiarzy są tak zdesperowani, że mnie czarnolistują. To wyznacznik sukcesu.
  • Odpowiedz
@Jariii oho, czekalem argument onucowy, może na stare baby to działa. Daj fotkę Brauna w Moskwie albo coś z Korwina sprzed 20 lat

To rozczulające że musisz przyklejać konfe do karakana żeby moc cokolwiek złego napisac
  • Odpowiedz
  • 0
Daj fotkę Brauna w Moskwie albo coś z Korwina sprzed 20 lat


@mocarny_knur: To zabawne, bo kilka lat temu, konfa groziła mi pozwami na wykopie za pokazanie powiązań Korwina z Moseczkową, taką babą co jest ruskim szpiegiem i oficerką prowadzącą wolnościowców. Aż, się Mariusz vel Kleopatra zesrał. Najzabawniejsze, że nawet TVPis w tym samym tygodniu zrobiła o niej materiał w programie Smutki Gardas xD ostro inspirowali się moim znaleziskiem. Natomiast,
  • Odpowiedz
@Jariii hmm to jak nie masz dowodów to chyba te powiązania są gówno warte.

Ale wracając do tematu: to kto odpowiada za politykę energetyczną? Rząd krajowy czy europoseł na kiju? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@mocarny_knur: Obydwa organy państwa działają krótko falowo, a UE długo falowo.
Rozrysować ci to?

hmm to jak nie masz dowodów to chyba te powiązania są gówno warte.


To tylko kwestia czasu,aż szambo wybije. Spokojnie tego nie da się ukryć.
  • Odpowiedz
  • 0
@mocarny_knur: Młody oram kuców od lat 90-tych dla zabawy. Przypomnieć ci, że mentorem waszego alkoholika jest Wipler? To już samo w sobie jest xD Wyrośniesz z tych bredni albo zwariujesz ak Lestko ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz