Wpis z mikrobloga

Mirki. Składam kompa, ale niestety moja firma jest w stanie likwidacji (media państwowe here) więc jedyne raty jakie mogę sobię wziąć to te z pay-u. Znacie może jakieś renomowane sklepy z częsciami do PC, które umożliwiają tę metode płatności? Jedyny, który znalazłem to Media Ekspert a kupowanie u nich karty graficznej czy procka brzmi przerażająco. #pcmasterrace (Komputronik, xkom, proline niestety nie obsługuje pay-u).
  • 11
  • Odpowiedz
Jedyny, który znalazłem to Media Ekspert a kupowanie u nich karty graficznej czy procka brzmi przerażająco


@SuchyNurek: dlaczego? Normalny sklep z dobrymi cenami i ratami 0%.
  • Odpowiedz
  • 1
@L3gion nie mam, ale dobry trop bo na allegro jest opcja pay u:) dzięki!
@gomjeden wiesz co, sporo było sytuacji, że wysylali używany sprzęt jako nowy (zwroty) i jakoś staram się od nich trzymać z dala
  • Odpowiedz
wiesz co, sporo było sytuacji, że wysylali używany sprzęt jako nowy (zwroty) i jakoś staram się od nich trzymać z dala


@SuchyNurek: Każdy sklep zrobił to przynajmniej raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wiesz co, sporo było sytuacji, że wysylali używany sprzęt jako nowy (zwroty) i jakoś staram się od nich trzymać z dala


@SuchyNurek: to akurat (niestety) dotyczy wszystkich (zwłaszcza dużych) sklepów. Zawsze masz możliwość zwrotu w ciągu 14 dni.
  • Odpowiedz
  • 0
@L3gion: Jednak allegro pay nie daje opcji payu (mimo, że na screenach jest taka możliwość).
@gomjeden jasne, ale po prostu pomyslalem ze u mniejszego sprzedawcy nie bedzie żadnych z tego tytułu problemów
@majk3l napisałem priv:)
  • Odpowiedz