Wpis z mikrobloga

#przegryw Wszyscy tu narzekaja na brak tzipy,a załóżmy ze jakaś niewiasta chce wam dać dupy to czy wogole umielibyscie sie zachować w takiej sytuacji? Wiecie ile #!$%@? na to trzeba dynaminy naprawdę sporo jak ktoś jest spierdoxem totalnym to nawet nie dałby rady tego wykonać…
  • 13
  • Odpowiedz
Wiecie ile #!$%@? na to trzeba dynaminy naprawdę sporo jak ktoś jest spierdoxem totalnym to nawet dałby rady tego wykonać…


@Dejw983: no wkladasz choja w cipe. zdradze ci cos - nawet malpy to potrafic zrobic.
  • Odpowiedz
@Dejw983: Spierdoksem nie zainteresuje sie normalna dziewczyna chyba ze spierdoks jest naprawde przystojny. Zycie to nie anime, ze masz jakiegos przegrywa i nagle 5 losowych lasek chce go przeleciec.

Po prostu tak dzialaja kobiety, nawet jak masz tak zwanych beciakow to nie sa oni depresyjnymi spierdoksami tylko sluzacymi bardziej
  • Odpowiedz
@Dejw983: i nie mowie tego bo hehe gardze przegrywami, no nie, bylem przegrywem i dalej troche jestem i w swoich okresach depresyjnych defacto nie ma szans na poznanie dziewczyny. musisz byc troche pewny siebie i arogancki, nawet jesli to blef
  • Odpowiedz
@Dejw983: stary, ja jestem po 30 i powiem ci tak jak brat bratu - facet w tym wieku jest kawalerem bo moze byc niesmialy, bo jest dziwny, niski social skill i tak dalej, kobieta jak jest po 25 lat i jest singielka to jest po prostu #!$%@? wiec to ze leca na ciebie cpunki to mnie nie dziwi. Pamietam na studiach, takie typowe szare myszki sie juz hajtaly (20 lat),
  • Odpowiedz
@Dejw983: sam jak bylem z jakimis dziewczynami to mowily ze ich to faceci wiecznie zostawiaja, i po jakims czasie wiedzialem dlaczego. jak masz taka normalna laska to w okresie liceum a najpozniej na studiach znajduje sobie chlopa i jest z nim przez kolejne 10-20 lat. Normicy rozwodza sie dopiero po 30.

Sam widze po rodzinie kto za mlodu znalazl loszke ten ma loszke a reszta to wieczni kawalerowie.
  • Odpowiedz
  • 2
@keksoa: Masz dużo racji teraz zostały same odpady jak wchodzę na Tindera,albo Badoo to mi sie #!$%@? niedobrze robi jak patrzę na te kaprawe mordy i uwierz to nie jest kwesta tego,ze mam wymagania z kosmosu pod względem urody,tylko największy paszkwil z tego ścieku chce chada a na żywo nigdy nie podbijalem oprócz klubów…:
  • Odpowiedz
@Dejw983: Jak bylem na speeddatingach i gadalem z laskami to widac bylo ze tam byl typ laski co wyzej sraja niz dupe maja. To te tak zwane kobiety sukcesu co chca od faceta choj wie czego a wizualnie sa srednie.

inny typ to wlasnie warianki - od cpunek po zwyczajnie chore psychicznie laski
  • Odpowiedz