Wpis z mikrobloga

#famemma #pudzian #ksw Skoro wykop powoli wygrzebuje afery Pudziana warto przypomnieć tą w hotelu. Idealnie obrazuje Pudziana ''chłopski rozum''. Pudzian został współwłaścicielem hotelu i stwierdził że skoro jest w 50% właścicielem to dwa piętra są jego a dwa drugiego właściciela i tyle xD
F....._ - #famemma #pudzian #ksw Skoro wykop powoli wygrzebuje afery Pudziana warto p...
  • 5
  • Odpowiedz
@Filar_: Tam była grubsza sprawa. Bo sam fakt, że zajął połowę lokali jest ok - skoro typ mu utrudniał korzystanie z JEGO własności i nie dzielił się zyskami które mu się należały, to co miał zrobić?
Problem polega na tym, że Pudzian połowę udziałów kupił od byłej żony tego typa. Byłej żony która nie miała prawa sprzedać połowy udziałów, bo mieli w toku sprawę o podział majątku
  • Odpowiedz
legalnie kupił


@Fabriczo: No właśnie nie kupił legalnie. To tak jakbyś kupił ode mnie dom mojego sąsiada. Nie mam prawa go sprzedać, tak samo jak ona nie miała prawa sprzedawać połowy nieruchomości, skoro nawet nie ustalono co oznacza połowa.

A, że kupno połowy hotelu to nie to samo co kupno batonika, to Mariusz na pewno wiedział w co co jest pięć
  • Odpowiedz