Wpis z mikrobloga

pokrzyczeli dziś na tagu, pojęczeli, a zamknięcie na zielono (


@maniek74: Ale krzyczeli przed zamknięciem, w pewien sposób wystawiajac się na strzał, a maniek na bialym koniu po close. Odpisz im przed close, że zamkniecie bedzie na plusie, wtedy zabawa bedzie fair.
  • Odpowiedz
  • 4
@DJ007 tak, jest to wjazd na białym koniu, a nie zwykły wysryw na portalu ze śmiesznymi obrazkami, robię to pod plusy i żeby zrobić sobie PR, bo mam w planach #!$%@?ć wykopkom szkolenia i dostęp do płatnej grupy
  • Odpowiedz
podałem nr tel do przelewu BLIK, zaraz po opłacie prześle link do grupki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maniek74: Smutne musisz mieć życie skoro insynuacja jest dla ciebie jakąś forma riposty.
  • Odpowiedz
  • 0
@DJ007 uuu puszkin wściekły w #!$%@? agresywny, ubliża, bo ktoś go strigerowal wysrywem na wypoku

czeka na swoje 9 zł na XTB i tez już dziś mu wyobraźnia ruszyła mocniej, gdy zobaczył duża czerwona D1, wchodzi na wypok, a tam ten przeklęty Maniek, który śmie nie realizować zysku na tym papierze 300%, robi wysryw, ze jednak zamknięcie na zielono
  • Odpowiedz
przeklęty Maniek, który śmie nie realizować zysku na papierze 300%, robi wysryw, ze jednak zamknięcie na zielono


@maniek74: Może w twoich urojeniach napinacza i tropiciela multikont z wykopu tak to wygląda, ale nie, nawet 100 razy niech ci urośnie, skeszuj się, zarób, kup jacht, lambo, żonę.
W rzeczywistości jednak to ty farmazonisz cos o jakiejś rzekomej mojej płatnej grupie i szkoleniach, pracując sumiennie na nick dzbaniek74.
  • Odpowiedz
  • 0
@DJ007 ale ok, skoro cię to przerosło, to wyjaśnię.

Zrobiłem sobie wysryw, który po prostu stwierdza fakt, ze zamykamy się na zielono, ponieważ dziś było sporo płaczu, gdy było ponad -3% nie każdy śledzi dokładnie notowania na zamknieciu, wiec moze to nawet być dla kogos wartościowe info, kto scroluje sobie dziś wpisy z całego dnia, a jak nie to można to zignorować.

Jako ze uwielbiasz się pruć do mnie o byle
  • Odpowiedz
ak czy siak przypominam, jesteśmy na wykopie, halo ziemia


@maniek74: A idź pan w ch.j. Skoro to taka wykopowa konwencja na wesolo to na ch.j te twoje tyrady antycyferkowe i #!$%@? się, że ktos wsadza kogos na minę, że z multikonta pisze, że nagania na to, siamto i sramto, wyciaganie screenów kto co pisał itp? Sam siebie w dupe kopiesz taką argumentacją.
A co do umoczonych kwot, to chyba przez
  • Odpowiedz
  • 0
@DJ007 ja te zarzuty pisze na luzie, tak jak inne wysrywy, zwyczajnie stwierdzam fakt, ze gość pisał tu przez kilka miesięcy, ze wskaże wykopka dołek, na co zawsze ty i jeszcze 2-3 nicki reagujecie wściekle rzucając w moja stronę różne oszczerstwa, i wtedy wywiązuje się dyskusja z cyklu „#!$%@? jak śmiesz przypominać, ze ktoś tu coś kiedyś przestrzelił, możemy tu pisać tylko o trafionych betach” czy ja utopiłem przez cyfekre, czy
  • Odpowiedz
  • 0
@DJ007 i serio kompromitujesz się w tej swojej roli moralizatora, bo tez zdarzało ci się screenować wypowiedzi innych i je tu wklejać w trakcie kolejnych kłótni, a później po czasie jak ochłoniesz w innych wątkach stwierdzasz, ze jest to zbrodnia najcięższa. Ubliżasz w sposób chamski i prostacki, robisz jakies osobiste wycieczki, tak jak ostatnio do jednego wykopka, który napisał tu, ze będzie miał wykład na uczelni, wyskoczyles z tekstem, ze on
  • Odpowiedz
@maniek74:

ze wskaże wykopka dołek, na co zawsze ty i jeszcze 2-3 nicki reagujecie wściekłe rzucając w moja stronę różne oszczerstwa,


@maniek74: Sam z tego kpiłem, ale walić to, szkoda oczu i czasu.
  • Odpowiedz
  • 0
@DJ007 i ja tez z tego kpię i moje wpisy maja taki charakter, ale zaraz w komentarzach pojawia się taki puszka, który rzuca oszczerstwa typu, ze cała moja aktywność tu, to wyciąganie nietrafionych prognoz Bogu ducha winnych wykopków, kiedy moje wpisy tego tupu to może 1% wszystkiego i dotyczą one zazwyczaj jakiś perfidnych naganiaczy lub szarlatanów, którzy nie rzucali luźnych prognoz na beta, tylko wygłaszali tyrady tygodniami/miesiącami
  • Odpowiedz
  • 0
@DJ007 masz tu przykład takiego wpisu, owszem o cyferce, ale przecież to ma humorystyczny wydźwięk z lenny facem, bo zwyzczajnie mnie to bawi, ze gość po dwóch latach walki z rynkiem, nadal bierze się za shortowanie Big-Techu i…. trafia znów stock który wybija ATH, to nie jest jakaś wnikliwa analiza jego porfela i poniesionych z tego tytułu strat, no i zaraz wpada rycerzyk na białym koniu w kometarzach i się zaczyna…owszem
  • Odpowiedz