Wpis z mikrobloga

@dzieju41: Miras ale zes sie wstrzelil. jako ze niedawno kupowalem nowego kundla to zadalem dokladnie to samo pytanie. nie masz pojecia jak mnie jakis przydupas moderacji zjechal. jakbym mu conajmniej matke zabil a siostre zgwalcil. Ze jak ja smie pytac skoro mozna wygooglac :) Koles tak zional jadem ze smialem zapytac ze glowa mala.

Ale ja Ci odpowiem. Chcialem byc uczciwy i zalozyc ze konto w legimi (czy jakos tak)
  • Odpowiedz
ale według mnie najlepiej i najwygodniej wykupić legimi, kosztuje śmieszne pieniądze


@johny-kowalski:

Legimi na promocji, w full opcji i pakiecie na rok kosztuje tyle co pół książki. Bez szarpania się, szukania i często dostęp do książki masz już w dzień premiery.
  • Odpowiedz
nie interesuje mnie twój przypadek


@johny-kowalski: A interesuje Cie glupota jaka prezentujesz?

Czarno na bialym ja obnazylem. Proponujesz OPowi cos co nie dziala. A jak ktos pokazuje ze nie dziala to nawet nie masz na tyle godnosci zeby przyznac ze Twoja propozycja nie zawsze jest dzialajaca.

Wiecej rigczu zycze i mniej kija w dupie.
  • Odpowiedz
@dzieju41: Przykro mi ze nie zobaczysz kometarza bo przydupas moderacji i platek sniegu sie obrazil.

Ujme to wiec inaczej - moze tym razem nie skasuja:

Ten platek sniegu zalecil Ci legimi i zbluzgal mnie ze to moja wina ze mi nie dziala. jak mu udowodnilem ze to wina portalu a nie moja to sie obrazil, zglosil i uniemozliwil Ci podjecie
  • Odpowiedz