Wpis z mikrobloga

@Aeterna: ja z moją 4 letnią córką grałem w wszystkie odsłony Kirby, Yoshi's Crafted World, gra w przeprowadzki. Mario Odyssey jest jeszcze za trudne.
  • Odpowiedz
@Aeterna: super mario bros deluxe u samo w sobie nie jest super łatwe ale do grania z łodszymi dali postać która albo może latać przez krótki czas, albo drugą która w sumie jest nieśmiertelna.
  • Odpowiedz
albo drugą która w sumie jest nieśmiertelna.


@Kryspin013: nabbit ginie przy spadnieciu w przepasc, wiec grajac z 4latka odpada.
@Aeterna kirby return to dreamland deluxe, tam nie ginie sie od spadniecia w przepasc i duzo hp ma jak grasz na trybie dla dzieci.
  • Odpowiedz
@Aeterna: mój syn (właśnie 4 lata) jako tako ogarnia klasyczne Super Mario, ale przy Mario Kart za to sobie nie radzi i skręcanie go w większości przerasta. I jak wyłączę mu pomoc w skręcaniu, to wbija się w ścianę vo chwilę, a jak mu to włączę, to w ogóle skręcać nie próbuje, bo przecież sam to robi
  • Odpowiedz
  • 2
@robertx on jest fanem Hot Wheelsów, ale po graniu w Unleashed był zbyt przebodźcowany. Nie polecam tej ścigałki dla dzieci. Ale w sumie tam wszystkiego jest za dużo a muzyka jest zbyt agresywna, nawet ja tego słuchać nie mogę. Ogólnie jestem raczej ostrożny z elektroniką u dzieci i mają to mocno ograniczone u mnie.
  • Odpowiedz
@Aeterna Hey, muszę przyznać, że gram i grałem w sporo tytułów z córką (już lvl 6). Nr 1 to Super Mario 3D - bardzo dużo grane razem, jest motyw że nabijasz sobie dużo żyć i nie martwisz się przegraną. Jak jedne spadnie to zaraz się pojawią o ile drugi żyje. Maks 4 osoby. Polecam również: Stardew Valley - mega chillowa gra w ogrodzie u siebie na działce, jest coop do 4
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas: Dzieci mega szybko łapią, kierownica to prawie tak samo jak w samochodzie którym jeździł na dworzu (już wyrósł, ma rower) pedaly ogarnął w pare minut bo tylko gaz i hamulec ( ͡° ͜ʖ ͡°) Radocha 999/10
  • Odpowiedz