Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, mam pytanie odnośnie konsoli XBOX ONE X. Czy jeśli mam na niej gry i jakieś sejwy (mam jakiś etap gry), to jeśli teraz chciałbym to wszystko odtworzyć na innej, drugiej konsoli w innym miejscu w Polsce, to wystarczy że zaloguję się na to samo konto i wszystkie dane mam w chmurze? Czy muszę coś z tej pierwszej konsoli kopiować?

Nie znam się na tym a mam coś takiego zrobić dla znajomego i nie chciałbym mu czegoś narobić na diabła. Ta pierwsza konsola pójdzie na sprzedaż, więc nie będzie później dostępu do tych danych. Proszę o poradę jak to ugryźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konsole #xbox #xboxone
  • 8
  • Odpowiedz
@kokosz887: jeśli konsola jest podłączona do internetu to save są automatycznie przenoszone do chmury i przypisane do konta. Jeśli na innej konsoli zalogujesz się na konto to podczas uruchamiania gry rozpocznie się pobieranie save.
  • Odpowiedz
  • 0
@NoKappaSoldier73: Czyli rozumiem, że jak na nowej konsoli zaloguję się na to konto i zainstaluję grę np z płyty to te sejwy się tam automatycznie pojawią przy uruchomieniu gry? I będę mógł grać od tego momentu co na starej konsoli?
  • Odpowiedz