Wpis z mikrobloga

  • 2
@Towarzysz_Sobaka zastanawia mnie dlaczego nie poszedł na pokój do Lucjana, no i wogole jaką rzadką i pożądaną przez kmerow umiejętność przywiózł ze sobą, a wogole myslalem, że Czeczen to ten cały Radek co wplaca Predatorowi.
  • Odpowiedz
@Knoblauch: ten Czeczen przypomina mi tego Rambo co pierdzi w pasiaki za dzieci. Jakoś tak ze wzroku ... może mnie poniosło, ale coś z chłopem jest nie tak. Kto normalny bez hajsu i bez żadnych kompetencji udaje się w podróż życia z jedną reklamówką dobytku. Nie mówię, że jak Muminy termomixy trza z sobą tachać ale gość w tym podręcznym znalazł jeszcze miejsce na śledzie dla predatora. Ciekawe, ciekawe
  • Odpowiedz
do Kambodży nikt inny nie jedzie, tylko ekipa pokroju Łysego


@darth_invader: to wiadomka, ale z Czeczenem jest coś nie tak ponadnormatywnie. No nic , czas pokaże. Prędzej czy później na wykop trafi jego prawdziwa historia.
  • Odpowiedz
@Mikkkoo: do Kambodży nikt inny nie jedzie, tylko ekipa pokroju Łysego, Klapka i wujka Władka.


@darth_invader: a widzisz, gdyby tam pojechala osoba z jakimis umiejetnosciami i jakimis oszczednosciami to tam mozna na prawde dobry biznes zrobic, tak jak ten gruby chlop z anglii chyba co naprawial skuterki, jakies remonty robil. Miec jakis biznes dla mowiacych po angielsku
  • Odpowiedz
@Knoblauch:
Po ostatnim debilu z kamerka i wnuczką,mają dość debili ze wschodu,pewnie zobaczyli ryj czeczena i ze z polski to podziękowali,podbijając cenę,lub kaucja ze parę miesięcy by odstraszyć gołodupca.
  • Odpowiedz