Wpis z mikrobloga

Sory, że tak mówię, ale bonzologia chyba podupadła. Użytnicy tego typu bezowocnie poszukają gniota "Wiecie co to są drony". A przecież to jest proste i logicznie myślenie, wystarczy "to to" wpisać w yt i mamy gniota na niejednym kanale, np PZH:

Dodałem na mój drugi kanał dwa gnioty, których obecnie nie było w internecie

@RobertWolak
Te gnioty są przynajmniej na trzech kanałach (tiger kobra reupload, FzH i PZH)
https://www.youtube.com/watch?v=HaG_oSa4HGw
https://youtu.be/V0Q8B4xZ2wY?si=vP7tviOvePBqqZ0S
Wystąpiły w pierwszym półroczu 2016, a więc w bardzo dobrze zachowanym okresie. Problem zaginionych gniotów dotyczy miesięcy wrzesień-grudzień i niestety od lat nikt nie ujawnił żadnego faktycznie zaginionego gniota.
#bonzo
plazut - Sory, że tak mówię, ale bonzologia chyba podupadła. Użytnicy tego typu bezow...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plazut:

wystarczy "to to" wpisać w yt

fafachte wyszukiwarka dziudziu tak ostatnio działa, że nie dziwne że komuś się nawet nie chce próbować (albo nawet próbował, ale nie wyskoczyło)
  • Odpowiedz
@plazut: masz moze materiał w ktorym tajpej nieudolnie nasladuje gracjana (nie czelen z frytkami), w ktorym padaja slowa

mmmm paruweczki, mmmm.... tojto, no uwielbiam paruweczki i pozdawiam pozdawiam benc benc
  • Odpowiedz
@plazut: filmy nie da się wyszukać po nazwach jakie nadał im Tiger, niestety ale nikt nie pamięta, że dana produkcja się nazywała "Taka jest informacja elo", zanim wczoraj je wrzuciłem do siebie, to sprawdzałem czy są w YouTube pod nazwami i linkami, jakich wcześniej używałem
  • Odpowiedz
  • 0
masz moze materiał w ktorym tajpej nieudolnie nasladuje gracjana


@octopussy8: Podaj najwięcej informacji (rok, gdzie kręcony gniot, jakiekolwiek charakterystyczne elementy) może da się coś zrobić.
  • Odpowiedz
  • 1
@octopussy8: Z tego co widzę, Gracjan parodiował Melina w listopadzie 2016, a więc Melin pewnie w parodiował Gracjana w tym samym czasie. Niestety z tego okresu gnioty przepadły, poza tymi nielicznymi, które zostały przez kogoś zgrane i latają po internetach. Gdy gdzieś na to trafię to dam znać, pozro.
  • Odpowiedz