Wpis z mikrobloga

Zrobiłem test pod obciążeniem w trybie " extreme " programem OCCT i temperatury rosną tak do 90 i spadają ale nie resetuje się pecet, natomiast jak odpalam grę " star wars jedi ocalały " to po pół godzinach z komputera zaczyna wychodzić ciepło i nagle parę sekund później się wyłącza. Jakim programem sprawdzić wskaźniki podczas grania w tą grę, aby znaleźć winowajce?
#pytanie #komputery #pcmasterrace
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@Piterovy: Nie mam drugiego monitora, może coś z MSI AFterburner? Kojarzę że tam taka opcja podglądu temperatur była ale nie pamiętam dokładnie czy to ten program. No procek do 90 dobija a potem spada gdzieś do 84stopni, karta 70 parę stopni ma.
  • Odpowiedz
@Heexi no to hwmonitor i tak zarejestruje wartości min max i możesz po 15 minutach gry sprawdzić co było za wysoko. Po prostu zostaw hwmonitor odpalony w tle
  • Odpowiedz
@Heexi podpatrzyłem twoje poprzednie wpisy. Niestety powodów może być pierdyliard i masa rzeczy będzie do sprawdzenia - aktualizacja biosu, event viewer w windowsie, sprawdzenie programow w tle, test z innym ramem, test karty w innym zestawie i moglbym tak w nieskończoność... szybciej wyjdzie jak to oddasz komuś kto się zna i ma sporo części na testy.
  • Odpowiedz