Wpis z mikrobloga

@1KiszonyOgorek: Janina to chory psychicznie człowiek, podszył się pod mój nick z YT i zaraz pobiegł Donaldowi pochwalić się co odkrył, wpłacił Ormowcowi 10 pln a u Donalda jechał na Ormowca, poziom dwulicowości level hard.
  • Odpowiedz
@Kleszczolap: O sobie piszesz czlowieku. Pod nikogo sie nie podszywam.Jak masz taką potrzebę to twoja sparwa .Jedno konto mam. Wpłaciłem dyszke bo zauważyłem tam ewe i drugą Ewe obserwowalem sobie je. Co do mumina to na tych laifach bym nie wytrzymał 1h 40 min Tragedia .To nie ty byles pod tym nickiem kleszczołap?
  • Odpowiedz
@Kleszczolap: Jak nie ty to w sumie Dobrze Mumin dureń znow sie wyspowiadał na temat mańka,zawsze cos sprzeda wyklepie.Przyjechali tam szambo sie wylało gowno wyplyneło,krzysiek Marcin Adam jakos sie nie wysprzęglali.Dwulicowy nie jestem od poczatku z Mankiem bylem,oglądałem wcześniej tylko Adama przez tych sprzedawczykow Poyebalo mu sie trochę Nie oglądam.
  • Odpowiedz
@Kleszczolap: Powiedz lepiej tu nam jakie materialy.. wyslales machajowi pisales u niego na czacie ostatnio. Adam daj maila wysle ci materiały XD Misia na sztuczny miod nie zaprawisz
  • Odpowiedz