Wpis z mikrobloga

@mustafas00 Czyli w TVN też mieliby odmawiać prowadzic naukowe programy, bo mają tam Tuskową propagandę? Odmawiać artykułów naukowych dla Onetu czy Wyborczej?
Pisowska propaganda zła, ale Tuskowa propaganda już jest ok?
Co to za logika, każdy autor odpowiada za siebie i za to co sam tworzy.
  • Odpowiedz
  • 3
@WykopowyInterlokutor: xD nie, nie jest tak samo. Tam trzymają jakiś poziom, a tu jest kopiuj/wklej TV Republika.

To tak jakbyś porównał TVN za czasów PIS i TVP za czasów PIS, jeśli nie widzisz różnicy to czas zmienić aptekarza xD
  • Odpowiedz
xD nie, nie jest tak samo. Tam trzymają jakiś poziom, a tu jest kopiuj/wklej TV Republika.


@mustafas00:

A mógłbyś podać przykład? :) Bo oglądam Kanał Zero i żadnej propagandy tam jeszcze nie widziałem PISOWSKIEJ propagandy...

No ale skoro to jest tak oczywiste, to raczej nie będziesz miał problemu ze wskazaniem?
  • Odpowiedz
@mustafas00:

No spoko, dobrze pamiętam Mireczka, który dzień w dzień robił podsumowanie propagandy w TVPiS w głównym wydaniu wiadomości. Najbardziej hardkorowe materiały oznaczał złotym czy diamentowym goebbelsem ¯\(ツ)/¯

Z doświadczenia wiem, że teraz byś mi odpisał, że TY NIE WIESZ, ŻE TY NIE WIDZIAŁEŚ, że UMKNĘŁO CI TO, więc specjalnie dla Ciebie znalazłem i
  • Odpowiedz
@mustafas00:

Nie masz swojego zdania i musisz czekać na film Koroluka? Kanał Zero to kanał Stanowskiego, a nie Mazurka.

No dawaj, to takie trudne? Piszesz o NATRĘTNEJ OCZYWISTEJ PISOWSKIEJ PROPAGANDZIE :D

Pozdro :D czekamy na film Koroluka ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Thorrand: dobra, idź być pisowcem gdzie indziej.
Twoja logika -sam dajesz linka i oczekujesz że jakiemuś randomowi z piwnicy będę pisał esej o pisowskim kanale zero.

XD
  • Odpowiedz
@mustafas00:

Ewentualnie bądźmy ze sobą szczerzy. Napisz, że przeszkadza Ci Kanał Zero bo są obiektywni a Ty nie lubisz obiektywizmu bo wtedy trzeba skrytykować wszystkich, a Boga Tuska czy kogo tam wyznajesz nie można nigdy krytykować i elo :D
  • Odpowiedz
@mustafas00:

Chłopie — obrażasz mnie w kolejnym już wpisie, zamiast podać przykład tej propagandy. Zajęłoby Ci to kilka razy mniej czasu niż wyzywanie mnie xD Skoro jest to wszystkie takie oczywiste...

Myślisz, że jak mi naubliżasz to racja będzie Twoja? Rację będziesz miał tylko wtedy, gdy przedstawisz argumenty.

Edit: #!$%@?ąc od tego, że takim zachowaniem wystawiasz świadectwo samemu sobie. To dziwne, wszak jesteś tak bardzo umoralniony, że śmiesz pisać jakie
  • Odpowiedz
Jeśli ja oczekuje jakieś argumenty, to Ty ich nie dajesz.


@mustafas00:

Pokaż mi materiał TVPiS wypiszę Ci różne zabiegi propagandowe i manipulacje. Przez 2 lata robił to pewien Mireczek dzień w dzień.
  • Odpowiedz
  • 0
@Thorrand: serio Ty masz jak typowy Konfedepisowiec problemy z myśleniem.

Sam podajesz linki jak jakiś mireczek coś tam robił, ale jak ja podałem ci link dr Napierały, to już to się nie liczy xD

Typowe...

Może ubierz się chłopie w zbroje i walcz jak ktoś obrazi Twój KonfedePiS - mieczem
  • Odpowiedz