Wpis z mikrobloga

  • 2
Wpadł mi pomysł do głowy by Wosiowi wysłać w swoim czasie pegazusa do więzienia. Tylko bez kartridży (chodź z drugiej strony miałem kiedyś kart z Power Rangers po Japońsku, który był chyba visual novel, generalnie od cholery tekstu po japońsku a do ciekawszej akcji nie udało mi się dojść, w tym przypadku idealny).
  • Odpowiedz
  • 3
@kepak: kacze opowieΕ›ci byΕ‚yby dobre( Ν‘Β° ΝœΚ– Ν‘Β°)

ChociaΕΌ to dobra gra a wiΔ™zienie to nie senatorium.
  • Odpowiedz
@kepak: nie przejdzie, nie ma szans. Elektronika która trafia do więźniów musi spełniać bardzo określone warunki np musi posiadać fabryczne plomby (że nie była nigdy otwierana) a już z tym sądzę byłby problem przy tak wiekowym sprzęcie (no bo chyba tego już nie produkują, nie?)
  • Odpowiedz
@Kremufka2137 jaki to miałoby sens? Plomby to ma mieć ale więzienne czyli po tym jak sobie taki sprzęt kwatermistrz obejrzy. Poza tym wszelkie konsole ucieli. A kto uciął? A no Ziobro do spółki z Wosiem xD
  • Odpowiedz
@fajnopolakgej: o tym czy uciΔ™li czy nie nie wiem, ale wiem, ΕΌe jak nie miaΕ‚o oryginalnych plomb od razu dostawaΕ‚o odmowΔ™
Edit: generalnie odmowę można też dostać od tak, technik wstał lewa nogą, koledze 5 telewizorów zanosili po kolei i leciała odmowa jedna za drugą, w końcu się któryś ze strażników wstawił, dogadał i poleciał przelew - i telewizor był. Ale to jeszcze za czasów jak te z dupą były
  • Odpowiedz