Wpis z mikrobloga

@open_or_die: absurdy państwa?
Jesteśmy w wojnie hybrydowej z ruskimi a tym nagle, dosłownie od chwili aresji ruskich w stronę polski, zaczyna se chodzić i nagrywać obiekty strategiczne i bić się na formułki prawne....
Serio kogoś boli że nie może sobie pocykać fotek koszar, orlenu itp? Nie boli nikogo korupcja, dziurawe drogi tylko jakieś ostanie pierdy?
  • Odpowiedz
  • 1
Serio kogoś boli że nie może sobie pocykać fotek koszar, orlenu itp? Nie boli nikogo korupcja, dziurawe drogi tylko jakieś ostanie pierdy?


@pyszniarz: boli mnie, że policjanci nie znają prawa i je łamią na interwencji jako jedyni. Trzeba zmienić cały system prawny a nie łatać jedną ustawę kolejną, komplikując jeszcze bardziej biurokracje.

A policjanci niech się zajmą ważniejszymi rzeczami, których nie brakuje przy niskich funduszach i niech się zajmą np.
  • Odpowiedz
@SupreminTHC: Ważniejsze sprawy niż szemrane typy robiące zdjęcia obiektom strategicznym? ( ͡º ͜ʖ͡º) np jakie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Akurat tutaj ja jestem w pełni po stroni policji - natomiast system prawny to jest #!$%@? DRAMAT. Mamy to samo co na granicy, gówniane przepisy które nie działają bo napisał je szympans, albo celowo były torpedowane przez wpływy ruskich na szczeblach władzy.
  • Odpowiedz
@open_or_die: Serio ci nie przeszkadza że jakiś dziwny typek sobie jeździ po kraju i robi fotki obiektów strategicznych? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tylko potem nie płacz jak ci ktoś spali rafinerię i nie bedziesz miał czego nalać do baku...
  • Odpowiedz
  • 0
Serio ci nie przeszkadza że jakiś dziwny typek sobie jeździ po kraju i robi fotki obiektów strategicznych?


@pyszniarz: Bardziej mi przeszkadza, że może być coś za płotem strategicznego. W takich wypadkach powinien być mur albo gęsta roślinność, żeby nie można było tego nagrać z publicznego chodnika.

Ustawami się nie likwiduje problemów. Powstanie kanał który nagrywa to samo ukrytą kamerką w okularach i będzie wstawiał to spoza kraju to co zrobisz?
  • Odpowiedz
@pyszniarz serio ci nie przeszkadza że policjanci nie znają prawa i kłamią za każdym razem?

I opisz co to jest obiekt strategiczny i pokaz jakim znakiem się je oznacza ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bo jest taki znak, prawda?
  • Odpowiedz
Serio ci nie przeszkadza że jakiś dziwny typek sobie jeździ po kraju i robi fotki obiektów strategicznych?


@pyszniarz: Mi nie przeszkadza. Bo jeżeli jakiekolwiek wrażliwe dane czy elementy są widoczne z zewnątrz, to może je w takich sytuacjach dosłownie każdy, absolutnie niezauważony, a w dodatku dużo dokładniej.
Wolę, żeby zarządcy obiektów mieli tę świadomość niż jej nie mieli.
  • Odpowiedz
Bardziej mi przeszkadza, że może być coś za płotem strategicznego. W takich wypadkach powinien być mur albo gęsta roślinność, żeby nie można było tego nagrać z publicznego chodnika.


@SupreminTHC: No bo się nie da. Ale już jak będziesz siedział na bezczela przy wjeździ to twarze pracowników, numery rejestracyjne etc już sobie porobisz.

Ustawami się nie likwiduje problemów. Powstanie kanał który nagrywa to samo ukrytą kamerką w okularach i będzie wstawiał
  • Odpowiedz
  • 0
@pyszniarz:

No bo się nie da.


To widocznie mają trudności z tak błahym problemem. Pewnie do uchodźców na granicy też "nie da" się strzelać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też pracowałem w strategicznych miejscach i da się wszystko.
  • Odpowiedz
. Pewnie do uchodźców na granicy też "nie da" się strzelać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SupreminTHC: No właśnie teraz poruszasz bardzo ciekawą kwestię. Bo po ostanich wydarzeniach, przez sejm w ekspresie weszła ustawa z której w ostatniej chwili została wykreślony zapis o "użyciu broni podczas nielegalnego przekraczania granicy", skończyło się na tym że żołnierze dostali jedynie pozwolenie na użycie broni w sytuacji zagrożenia życia.
Pytanie dlaczego?
  • Odpowiedz
No bo się nie da. Ale już jak będziesz siedział na bezczela przy wjeździ to twarze pracowników, numery rejestracyjne etc już sobie porobisz.


@pyszniarz: Co można również zrealizować nawet hipotetycznym przy zakazie nagrywania, choćby parkując samochód z kamerką na drogach dojazdowych do jednostek czy na milion innych sposobów mając budżet taki jak wywiady wrogich nam państw.

Nie żeby te twarze pracowników czy tablice rejestracyjne miały jakąkolwiek wartość - ale da
  • Odpowiedz