Wpis z mikrobloga

#motocykle
Blisko 80kprzebiegu dla Suzuki sv650 to dużo ?
Rozglądam się za tym modelem i jest niedaleko mnie takowy tylko ten przebieg mnie martwi nie wiem ile piece w motocyklach zyja. Cena wyjściowa 8k, warto oglądać ?
  • 8
  • Odpowiedz
@adiosk to raczej nie będzie sprzęt który kupisz, zrobisz serwis i przez lata nic się nie będzie psuć. Loteria. Zresztą 80k nalotu to nie tylko silnik, a pozostałe części, nie zapominaj o tym.
  • Odpowiedz
@adiosk: Ja mam sv z 57k przebiegu i nic sie nie dzieje od 4 lat przebiegu zrobiłem jakos 12 tys, zapewne do roboty bedzie rozrząd bo to w okolicy 60-80 sie robi, luzy zaworowe sa przy 48 bodajze w serwisowce czyli tez pewnie beda do sprawdzenia, poza tym regulacja przepustnic itd. ogolnie to z 5 na taki duzy serwis pewnie zostawisz, chyba że beda fakturki
  • Odpowiedz
  • 0
@fotograf_warszawiak: No nie wiem na tle innych wydaje się być dość dużo ale domyślam się że większość w rzeczywiście ma x razy tyle co na liczniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mawid_Dotyka Dzięki za rzeczowy komentarz wiem już o co pytać sprzedawcę
@zielony_goblin Oczywiście mam tego świadomość
Generalnie szukam czegoś na 1wszy motocykl więc pewnie tylko na ten sezon a w przyszłym przesiadka na coś
  • Odpowiedz
@adiosk no to wiadome, ale no 8k imo za sv650 to pakowanie się minę. 5-6k obecnie trzeba dać za fajna cb500/gs500/gpz czy er-5 a moim zdaniem te sprzęty do sv650 nie mają podjazdu. Nie bez powodu ktoś sprzedaje za 8k. Swoje przejeżdzila i nara.

Taki przykład: mam kumpla co kupuję za 7-8 max 10k (czasem więcej) samochody. Dla siebie i żony. Jeździ tym 2 max 3 lata, nie robi nic, totalnie
  • Odpowiedz
No nie wiem na tle innych wydaje się być dość dużo ale domyślam się że większość w rzeczywiście ma x razy tyle co na liczniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@adiosk: Dokładnie. Chyba, że moto krajówka, od prywatnej osoby, nie handlarza. Przebieg to sprawa trzeciorzędna. Tu się liczy, czy ma papiery na jakikolwiek serwis i w jakim stanie ogólnym jest moto. Może się okazać, że jest na wykończeniu, padaka, a może się okazać, że jest doinwestowana, tylko jednak sprzedaje bo sobie chce nie wiem, czopka kupić, albo ADV go kręci.

nie wiem
  • Odpowiedz