Wpis z mikrobloga

Jestem wkurzony na obecny rząd!
To jest absolutny skandal!
Rządzą już pół roku i nie było żadnej poważnej afery ani chociaż jednego przypadku ujawnionej kradzieży przez jakiegoś ministra.
Dziś co prawda Tusk osobiście przykleił mikrofon TVP taśmą do statywu, a w ogóle to kiedyś Czaskowski skleił też taśmą szybę w drzwiach.

Poprzedni rząd przyczaił mnie do afery w każdy poniedziałek i jeszcze dwóch innych w losowy dzień tygodnia! Były kradzieże! Był nepotyzm! Byli niszczeni ludzie, jakieś włamy do siedziby NATO...

A teraz te #!$%@?*** robią tylko to co zapowiedzieli. Co prawda wolno, ale robią. No, niektórych rzeczy też nie robią które obiecali, np. kredytu 0% albo PIESELu...

Żądam przywrócenia braku jakichkolwiek standardów jak przed 15 grudnia 2023 bo moi znajomi wyborcy PiS dostają od tego wszystkiego ataków padaczki, zgrzytania zębów i ślinotoku!
#polska #takaprawda #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpo #polityka
SynMichaua - Jestem wkurzony na obecny rząd!
To jest absolutny skandal!
Rządzą już pó...

źródło: obraz_2024-06-25_160627352

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Rządzą już pół roku i nie było żadnej poważnej afery


@SynMichaua: a ta afera z ustawą wiatrakową? W sumie jest sprzed rządu, inna sprawa mieliśmy kilka przypałów jak żołnierze w kajdankach, jeden żołnierz zabity. Mieliśmy przypał z ambasadorem Izraela jak Izrael zabił naszego wolontariusza w Palestynie.
  • Odpowiedz
  • 3
@Kaczypawlak: no w sumie z wiatrakami można by to podciągnąć pod aferę.
Z żołnierzem się nie zgodzę z aferą, bo nie było do wynikiem działań rządu, aczkolwiek ich to obciąża bo po przejęciu władzy mieli czas na wdrożenie innych procedur.
Z kajdankami okazuje się, że i tak nadzwyczaj łagodnie ich potraktowali za to co odwalili strzelając w linii do straży granicznej
A za ambasadora Izraela odpowiada Izrael, reakcja była dość
  • Odpowiedz
Z żołnierzem się nie zgodzę z aferą, bo nie było do wynikiem działań rządu


@SynMichaua: jednak weź to napisz po polsku, bo ciężko stwierdzić o co ci chdzi

A za ambasadora Izraela odpowiada Izrael, reakcja była dość stanowcza.


@SynMichaua: a my co zrobiliśmy z tym ambasadorem? Nic, powinien przynajmniej zostać wydalony, ale no cóż¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@SynMichaua: Widać że te dwa miliardy zabrane TVP i przeznaczone na służbę zdrowia, spowodowały znaczne utrudnienia w funkcjonowaniu, skoro dokleili mikrofon na taśmę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SynMichaua: bez przesady - minister Sienkiewicz tak przejmował TVP, że pani notariusz musiała się zawinąć za granicę, bo ma zarzuty za pomaganie mu; skutkiem tego KRS odmówił uaktualnienia włądz TVP i obecne rządowe nie mają dostępu do kasy z abonamentu... a Ty zaraz brak skandali.. jak notariusz musi pryskać za granicę, bo pomagała ministrowi, to chyba już jest nieźle
  • Odpowiedz
  • 0
@Victor_Manzon: ja to akurat wliczam do realizacji obietnic wyborczych.
Z naruszeniem prawa? Jeszcze jak!
Czy było to konieczne? Oczywiście!
To co PiS zrobił z TVP to było jak w najciemniejszych latach komuny z Urbanem na czele.
  • Odpowiedz
@SynMichaua: QUIZ. Podaj 3 ustawy wprowadzone przez rząd tuska od początku jego kadencji, które miały realny wpływ na poprawę stanu ekonomicznego, społecznego i gospodarki kraju (rozliczeni pisowcy też się liczą ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
  • 1
Podaj 3 ustawy wprowadzone przez rząd tuska od początku jego kadencji, które miały realny wpływ na poprawę stanu ekonomicznego, społecznego i gospodarki kraju (rozliczeni pisowcy też się liczą ( ͡° ͜ʖ ͡°))


@Nic_tu_po_mnie: Mam chyba tylko jedną. In Vitro. To rzeczywiście może się przyczynić do trzech wymienionych przez Ciebie dziecin.

To jest trafny argument! Rząd pracuje zbyt wolno, sam to widzę. Nie wzięli się za ważne
  • Odpowiedz