Wpis z mikrobloga

Wszystko jest na dobrej drodze


@Aguirre_gniew_brzozy: Czemu tak myślisz? Ja się zatrzymałem na etapie jak Grusch miał jechać do Waszyngtonu (czy gdzieś), ale ciągle się pojawiały jakieś problemy: a to za bilet nie chcieli zwrócić, a to go to pokoju SCIF nie chcieli wpuścić, a to coś innego. I już, tuż tuż, mało brakuje i on tam zezna, opowie o tych wszystkich świadkach UFO z pierwszej ręki itd. A tu
  • Odpowiedz
@cebulowy_krezus: Jak pewnie wiesz, odebrano mu uprawnienia, co uniemożliwiło rozmowę w SCIF, i nic w tej kwestii się nie zmieniło. Następnie miał opublikować artykuł, który miał zawierać więcej konkretów i informacje z pierwszej ręki. Początkowo publikacja miała być wstrzymywana przez DOPSR, a aktualnie ma ją wstrzymywać sam Grusch, ponieważ liczył na publikacje w dużej gazecie, ale jak można się domyśleć, od publikacji artykułu w 2017 roku gazety typu NYT są
  • Odpowiedz
@cebulowy_krezus: Raczej to kwestia czasu. Grush przestał się pokazywać ale pojawił się Karl Nell który ma jeszcze większą reputację i szczegółowo rozprawił samą ideę 'ujawnienia'. Co do obiektów które znacznie przewyższają wszystko co znamy - do tego nie mam żadnych wątpliwości.
  • Odpowiedz