Wpis z mikrobloga

Czy można już der Tuska po aferze z der Szolcem nazywać Pinokiem? Ja myślę, że tak.

Każdemu kto głosuje na pisowców lub fajnop0laków z k0 proponuję rozpędzić się i pi&*%olnąć głową w ścianę.

qluch - Czy można już der Tuska po aferze z der Szolcem nazywać Pinokiem? Ja myślę, ż...

źródło: G45y4S0sZZXDA9F2

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 34
uper wolność słowa po konfederacku. Też na ruski wzór.


@TenXen47: Mireczku, robisz neuropejską takiję i stosujesz perfidny "a u was murzynóf biją" i jeszcze jesteś na tyle bezczelny że imputujesz mi ograniczanie wolności słowa.

Tak trzymaj tow. Szechter napewno będzie z Ciebie dumny.

Odpowiedz mi na pytanie w tym wątku. Czy der Tuska można nazywać już Pinokiem czy jeszcze dać mu czas na coś bardziej wyskokowego?
  • Odpowiedz
@qluch

Głosujcie na konfe, żeby mogła w koalicji razem z PiSem rozpieprzyć ten kraj, a potem zostać przez PiS wchłonięta jak inne Kukizy.
  • Odpowiedz
Czy można już der Tuska po aferze z der Szolcem nazywać Pinokiem?


@qluch: Ale zdajesz sobie sprawę, że żadnej afery nie było,a samo spotkanie się odbyło? Czy może sprostowanie już cię nie interesowało? Tym wpisem pokazujesz, że to ty powinieneś być na tym obrazku, z nosem kilometrowym.
  • Odpowiedz
@qluch: Ale jakiej dokładnie aferze? Niemiecka policja odwalała - sprawa wypłynęła, kanclerz Niemiec wezwany na dywanik, przeprosił. Od tego czasu wychodzą już tylko wcześniejsze akcje, w tym te sprzed zmiany władzy. Rozumiem, że powinniśmy wzorem PiSu obrazić się na całą Europę, grzać w TVP, że Niemcy źli? Bo reakcja rządu jest jak najbardziej poprawna.
  • Odpowiedz