Wpis z mikrobloga

Poszukuję firma, która sprzedaje oraz montuje #okna i #roletyzewnetrzne we #wroclaw. Potrzebuję wymienić 3 okna oraz drzwi balkonowe i zamontować zewnętrzne rolety elektryczne do tego wszystkiego. Jakie firmy polecacie lub odradzacie?
Byłem w dwóch w okolicy Magnolii. W Okna Konieczny poświecili trochę czasu, wzięli rysunki z wymiarami, wypytali o szczegóły, maila i telefon. Wstępną ofertę mieli wysłać ponad miesiąc temu. Jednak nigdy się nie odezwali.
W Oknoplast handlowiec nie był zainteresowany rozmową. Dał wizytówkę i powiedział, abym w mailu dokładnie opisał czego potrzebuję, to wyśle ofertę.

  • 11
  • Odpowiedz
to jaki problem wyslac oferte mailem? Moze "apke" na telefon chcesz jeszcze? Wimarol zobacz Swojczyce, kiedys. 3 okna to jakas psia buda, moze chca tylko nowe domy robic i HS 8m ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
to jaki problem wyslac oferte mailem?

@marsjanin2012: Jak widać dla Okna Konieczny to problem.
Może i nie chcą się bawić w nic innego niż montaż w nowym domu. Tylko po co marnować czas, wypytywać się o szczegóły a później olać. Zamiast od razu powiedzieć, że nie podejmują się takich rzeczy.

Wimarol zobacz Swojczyce,

Wygląda, że oni nie mają w ofercie okien, tylko same rolety.
  • Odpowiedz
@pangolin: to pewnie jakis rodzial czy cos byl, na bank wtedy to nie bylo Mitabu a 90% Wimarol, zeszla dekada ale wlasnie to miejsce, poza cieplym montazem bez sensu (na nieodpylony mur, niezagruntowany lepili) to nic do zarzucenia, sotlarka do dzis dziala super.
  • Odpowiedz
  • 0
nie bierz oknoplastu koło magnolii

@papieska_ONUCA: nie planuję.

Jakbym miał drugi raz wybierać firmę to bym wziął empol

Też rozważałem, ale wydawało mi się, że nie oferują rolet. Teraz sprawdziłem i okazuje się, że mają
  • Odpowiedz
@pangolin ja montowałem w mm rolety z Jerzmanowskiej i jest super zadowolony, rozważ montaż oddzielnie okien i rolet bo może w brew pozorom wyjść dużo taniej
  • Odpowiedz
  • 0
@mkorsov: Takie rozwiązanie odpada. Muszę trzymać się wytycznych dotyczących montażu rolet i jedyny dopuszczalny sposób to "prowadnice przykręcone do ram okiennych". Przód ram okiennych przylega do ocieplenia, więc okna i rolety trzeba zamontować jednocześnie lub dać mniejsze okna (aby cała rama była widoczna), a tego nie chcę.
  • Odpowiedz
@pangolin: żadnej nie polecam, mimo że ciepły montaż jest w instrukcji instalacji każda firma robi na piankę a za poprawną instalację trzeba dopłacić.
  • Odpowiedz