Wpis z mikrobloga

Nie wpadnie mi hajsu za wpisy bo po prostu piszę to bo jestem uzależniony od polityki. Ja wiem że wam się nie klei wiele rzeczy odnośnie obecnego rządu, ale mamy przerabane bo prezydent okazał się zamieszany w tą grupę przestępczą i robi WSZYSTKO by im pomagać przez co ten rząd ma związane ręce. Przykro mi, ale pis to zorganizowana banda oszustów która tak manipuluje by wyszło na to że tylko oni są prawdomówni kiedy zwyczajnie kłamią i oszukują ludzi. Tusk i reszta powinni zacząć głośno mówić o tym wprost a nie kombinować, bo inaczej po prostu to nie dotrze i ludzie będą żyli w przekonaniu że to tylko polityka, to już nie jest polityka, przez 8 lat pokazali że są kłamcami i manipulują najsłabszych i podatnych na manipulację i teraz też robią wszystko by ich działania ukazały obecny rząd w jak najgorszym świetle nawet jeśli to jest manipulacja i gra na emocjach.

#polityka #sejm #polska
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emigrujse: najlepiej na tym wejdziesz gdy sobie uswiadomisz że do polityki nie idą ludzie uczciwi, obecny system wyborczy-partiokracja eliminuje jednostki które chcialy by zrobić coś dobrego dla narodu. Niezależnie od partii, każda partia działa jak zorganizowana grupa dla której dobro partii jest ponad dobrem narodu. Bez zmiany systemu zarządzania krajem jesteśmy na drodze do tego samego co Rzeczypospolita w końcówce XVlllw.
  • Odpowiedz