Wpis z mikrobloga

#xbox #seriesx #xboxseriesx #microsoft #gamepass

Mam problem z moją pierwszą konsolą - Series X z Amazon.de warehouse ze zwrotu.

Jedi Survivor włączył się na początku, pograłem pół godziny, a teraz w ogóle się nie włącza, wyrzuca na ekran startowy to 5 sekundach i 2 logo producentów. Inne gry, np. Little KIty Big CIty też w ogóle się nie uruchamia.

Chciałem zagrać w Starlight - gra zacięła się w tutorialu przy pierwszym kopaniu minerałów i wyrzuciło mnie do menu głównego xbox. Potem znowu, w trakcie pierwszej walki z piratami.

Dodatkowo, pojawiają się wizualne problemy - takie złote, żółte światełka w różnych miejscach i różnych grach, albo to co na screenie. W innej grze star wars poświata była zielona. Znika, gdy wyjdę z gry, wyłączę ją i włączę ponownie.

Trochę słabo, że takie rzeczy się dzieją na next gen konsoli i szczerze powiedziawszy jestem trochę zawiedziony.

To normalne zachowanie, czy mam ją zwracać do Amazona?
k__d - #xbox #seriesx #xboxseriesx #microsoft #gamepass

Mam problem z moją pierwszą ...

źródło: IMG_20240620_054859

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@Deska_o0: Może coś w tym jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednak do Xbox przekonał mnie Game Pass, a nawet jeśli nie game pass, to ceny gier z Turcji. Taki Cyberpunk to 100 zł, a na PS5 235.

Czy na PS5 też można kupować gry przez VPN, albo chociaż potem je odsprzedać?
  • Odpowiedz
@k__d: nie mam zielonego pojęcia czy można przez vpn, kiedyś można było, ale aktualnie mam psplusa w tej średniej opcji z polski za coś około 180pln/rok, a gry kupuje na płytach, te można sprzedać/wymienić
  • Odpowiedz
@k__d na playstationniby sie dało na osobne konto kiedyś kupować z turcji ale dość mocno to poblokowali, no i osobne konto to już nie to samo, problemy z językami itp

Xboxa mam od 4 lat i powiem ci ze eldorado, baldur premierowo za 60zł, mase starszych pozycji po 10zł nakupiłem, do tego gamepass nabity kiedyś na 4 lata kodami z pringlesów.

Od premiery konsoli wydałem może z 400zł a ograłem wszystko
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Medonix:
Dlatego bardziej przekonuje mnie Xbox, chociaż nie spodziewałem się, ze pad będzie tak głośno klikał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obsługę klienta Microsoft mają lux, kupiłem za giftcardy z Amazon.in game passa na zdaje się 13-15 miesięcy i napisałem do supportu - powiedzieli, że jak zgłoszę się z kodem, który mi podali, to wrócą mi całego gamepassa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety
  • Odpowiedz