Wpis z mikrobloga

Tymczasem w komentarzach płacz i krzyki, bo teraz nie będzie można wprost wyzywać grup, których się nie lubi. Albo spamować do pożygu oczywistymi fake'ami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konserwki to tradycyjnie poszkodowane ofiary które się "ucisza" i zabiera "wolność wypowiedzi". Co z tego, że spokojnie 90% treści na głównej i mirko, to mieszanka prawacko-spierdonowych agresywnych wysrywów w kierunku kobiet / kolorowych / lewicowych polityków / LGBT. Zostawcie nasze bagno w spokoju!!11

#bekazprawakow #neuropa
L3gion - Tymczasem w komentarzach płacz i krzyki, bo teraz nie będzie można wprost wy...

źródło: Screenshot 2024-06-19 a[...]

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@L3gion: jednego dzisiaj odstrzeliłem za wyzywanie ludzi od "zjebów". Wróci za kilka dni i będzie płakał jak lewacka moderacja się na niego uwzięła i że to niesprawiedliwe i RATUNKU KOMUNIS
  • Odpowiedz
@wstanczyk: Ja niestety jestem uczulony na wyśmiewanie, szydzenie, poniżanie i nie lubię cfaniaczkuf :) A najgorzej jest wtedy, gdy próbuję z kimś pogadać merytorycznie, a ten ktoś w odpowiedzi robi sobie jaja i później gdy ja zażartuję, to nagle reaguje so serious :) I tak było wieeeele razy, nie zliczę, bo dawałem neuropie szansę wielokrotnie i kazdy jeden z was tak się zachowywał, moja cierpliwość się skończyła i tyle (
  • Odpowiedz
@nirvikalpasamadhi dlatego warto czasem sobie zadać pytanie, jakie argumenty ma ta druga strona. Oni też myślą, że ich są sensowne i dobre dla kraju.

Ja tam osobiście nie czuje bym kogoś prowokował, ale jak ktoś po prostu zionie nienawiścią na prawo i lewo i nie słucha, to w szyderstwo się czasem idzie, bo co zrobić.
  • Odpowiedz
@wstanczyk: True, true... Ogólnie sporym problemem jest niesamowity spadek poziomu i kultury, nie umiem dokładnie określić ale chyba ten decline zaczął się jakoś w 2005? Słowo klucz to mechanizm sprzężenia zwrotnego, A reaguje na B w opryskliwy sposób, potem B reaguje na tę reakcję A jeszcze opryskliwiej, A reaguje znowu bardziej opryskliwie na B itd. Bardzo łatwo jest wpaść w taką spiralę, pułapkę i ja sam nawet pomimo wiedzy i
  • Odpowiedz