Wpis z mikrobloga

@niedorzecznybubr: I byc #!$%@? na kazdym kroku o setki dolanow ueasanskich na wszystkim jak to kazdy nieudaczny "bialy ekspata"?

Tu jest pies pogrzebany.

Jemu o ogolnie o "ceny i warunki jak dla Khmerow" chodzi. Wszedzie.
  • Odpowiedz
@ShineLow: Czy Klapek leci na Wąsacza, to nie wiem, raczej ma w tym jakiś interes, natomiast Wąsacz na Klapka z pewnością nie. Widać jak się wzdryga, jak brudas próbuje umizgów pod kamerę, Czyta bej pewne fora, o niewymownej nazwie i wie, że nikt się nie łapie na tę jego bajkę o wielkim lofciu, więc najpierw zaczął farmazonić, że to dojrzała miłość, a nie jakieś motyle. A teraz wprowadził wątek ze
  • Odpowiedz
  • 17
@Mikkkoo to co on jej nafarmazonił to nigdy się nie dowiemy. Może ona serio myśli że jest bogaty albo ma nadzieję na paszport europejski. W każdym razie kopnie go w dupę dopiero za jakiś czas i znowu będzie wzruszający content o smutnym klapku
  • Odpowiedz
@Mikkkoo:

"...Pytanie jest jedno, na co takiemu Wąsaczowi niedomyty, cuchnący wódą Gapa na skuterku zombi, wlokący chorą girę za sobą. Tego nie pojmuję..."

Masz to "pioro" prawie jak mistrz Walaszek. XD
(ʘʘ)
  • Odpowiedz
@ShineLow sam się gubi, kiedyś "opowiem wam o niej jutro/następnym razem", next gniot już się żegna z widzami i mowi na sam koniec 2 zdania że to tylko koleżanka i nic poważnego nie bedzie... A za jakiś czas z nią zamieszkał xD plus jeszcze drugie dziecko aby Junq miała z kim gadać bo mimo iż plan przeprowadzki z Koh do siem zakładał kontakty językowe to wiemy jak się skończyło xD
Dawno
  • Odpowiedz
Dawno temu twierdziłem że to ona, poznałem ją po motorze bo się wyróżniał na tle tego co widzimy w gniotach.


@Chilli_Heatwave: no właśnie, to się nie spina ona bidna nie jest, a po nim gołym okiem widać, że to dziad. Tam przecież baby skaner mają w oczach, jeśli chodzi o zasobność portfela białasa. To wszystko jest jak dla mnie trutką podsypane.
  • Odpowiedz