Wpis z mikrobloga

Jest jakiś lepszy kontakt z pomocą do EA? Nie korzystałem z konta z rok może lepiej i ostatnio chciałem sobie pograć. Nie mogłem się zalogować przez emaila, więc spróbowałem przez numer telefonu. No i tutaj pierwsza lampka, bo jako główny email był podpięty jakiś inny, którego nie znałem. Loguje przez numer telefonu (nadal był podpięty) i widzę blokadę konta. Szlak nie dość, że ktoś mi je #!$%@?ł to jeszcze załatwił blokadę. Znalazłem zakładkę do wszczęcia sporu związanego z blokadą, napisałem i tak czekam i czekam i czekam i nic. Najprawdopodobniej wszystkie odpowiedzi od replay@ea.com wpadają na tamten email złodziejaszka. W przeglądarce widzę tylko, że decyzja blokady została zmieniona, ale na co? Na nową blokadę! Konto jak miało bana tak dalej ma, emaila zmienić nie mogę i wszystkie wiadomości lądują tam. Kiedyś jeszcze była infolinia i można było to po ludzku załatwić? a teraz? jakiś pomysł?

#ea #electronicarts #origin
Jabol231 - Jest jakiś lepszy kontakt z pomocą do EA? Nie korzystałem z konta z rok mo...

źródło: obraz_2024-06-19_132457005

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
15 min rozmowa na czacie rozwiązała wszystkie problem. Wcześniej nie wiedziałam tej opcji, a pomogło wejście z incognito bez logowania.
  • Odpowiedz