Wpis z mikrobloga

@Polejmnie: niestety, tylko huopy rozumieją pewne sprawy. Kiedy w latach 2022-2023 wpuscilismy miliony Ukrainców, pozwoliliśmy wejść pewnie tysiącom kretów. Ale kto by się przejmował później sie sprawdzi... Dziś zbieramy owoce tej bezmyślnej retoryki. Mam cichą nadzieję, że Tusk ( pewnie bardziej poważnie traktowany od PiS przez eurokołchozowe elyty) pójdzie po rozum do głowy i to zatrzyma. Jeśli nie to czarno to widzę.
  • Odpowiedz
@TenXen47: co zrobić? jesli masz na mysli Ukrainców to rzad wiedzial od jesienie 2021 roku, ze bedzie goraco. Dostawal info od CIA, to chyba ktos mógl wpasc na pomysl weryfikacji czy sprawdzenia. Chyba zdrowy rozsadek podpowiada, ze w takiej sytuacji moze dosc do przenikniecia kretów.
  • Odpowiedz
@Rajtar: ciekawe jaki sposób weryfikacji dosłownie milionów ludzi. A z obozami dla zaledwie kilkudziesięciu tysięcy imigrantow z afryki ma problem cały zachód.
  • Odpowiedz
@TenXen47: oki masz sluszność w bardzo duzej trudności zalatwienia sprawy. Ale pokazujesz ze nie bylo wyboru, trzeba bylo wpuscic uciekinierów z Ukrainy. No nie, można było zablokowac granicę, ja wiem, ze podniesie się lament, bo to niehumanitarne, ale trzeba bylo zastanowić się nad bezpieczeństwem Polaków.

co do imigrantów z Afryki, pytanie na ile Zachód chce to ogarnać. A na ile to działania markowane. Spoleczeństwa ZAchodu płaczą z powodu czarnej brutalnej imigracji,
  • Odpowiedz