Wpis z mikrobloga

16 lat temu kupiłem Giga Sport, gdzie po zwycięstwie Celtics w finałach 2008 był duży plakat z całą drużyną. Wtedy jeszcze nie oglądałem kosza, ale plakat zawisł w pokoju 11-latka i tak wisiał przez te kilkanaście lat. Potem zaczęło się oglądanie po nocach, niedosypianie w liceum, dużo mirkowania z wami, choć wielu fajnych Mirków z którymi gadaliśmy tyle lat o NBA i Celtics już dawno nie jest aktywnych - w tym w sumie ja.

Te 16 lat czekania w dużej mierze będzie kojarzyło mi się z dyskusjami tutaj czy wymieniać Browna albo Tatuma, jak bardzo niezbędny jest Smart, co robić z pickami, kogo podpisać w FA, kogo wybrać w drafcie. Fajna to była przygoda i wiem, że kilku OG Mirków z #celticspride też wspomina te lata na tagu.

Fajnie, że w końcu się udało ()

#nba
  • 5
  • Odpowiedz
@parooow: ja od początku lat 90. zawsze byłem fanem Shaqa, więc głównie fanem Magic, Lakers i Heat, przy czym zawsze bardziej chodziło o Shaqa niż o barwy (no może poza czasami ich 3-peatu w Lakers). Potem długo nie mogłem się pogodzić z faktem, że Shaq nie jest już "najlepszym zawodnikiem wszechświata" grając w Suns i Cleveland. W ramach tej beznadziei, jakoś trafiłem na run Celtów w 2008, ich zespołowość i
  • Odpowiedz