Wpis z mikrobloga

Mirki, z racji że ten hp omen z poprzedniego posta definitywnie kopnął w kalendarz, to kupiłem asusa tuf. No i jest kilka ale.
Włożony ma dysk ssd o pojemności 500 gb co jest dosyć niewiele bez dodatkowego dysku twardego jaki miałem wcześniej włożony, ale nie widzę tu za bardzo możliwości zainstalowania takiego. Czy jedyna opcja to wymiana na dysk ssd 2 TB czy lepiej pchać się w dysk hdd zewnętrzny?

Druga sprawa, chciałem z poprzedniego laptopa przełożyć pamięć ram ponieważ tutaj jest tylko 16GB no i z tego co widać to są włożone dwie karty, a więc chyba miejsca na dodatkowe nie ma. Wychodzę z założenia że mają po 8gb, więc pytanie czy jeśli jedną wyciągnę i wymienię na 16, to będzie jakiś zgrzyt pomiędzy nimi czy nie ma to różnicy? #kiciochpyta #laptopy #komputery #informatyka
Coffeepls - Mirki, z racji że ten hp omen z poprzedniego posta definitywnie kopnął w ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@vulcanitu niestety już tak mam, choć zamawiając z góry zakładałem że będę chciał kilka komponentów w miarę możliwości przełożyć z poprzedniego laptopa.
Myślę, że nie bo osłonka została naklejona tak jak była a poza ściągnięciem klapy nic nie ruszałem
  • Odpowiedz
  • 0
@ZKPP teraz ogarnąłem że to na dysk ssd, w poprzednim trochę inaczej to wyglądało stąd moja dezorientacja a no i z informatyką tego typu to daleko mi
  • Odpowiedz