Wpis z mikrobloga

Ogladalem dzisiaj Boku no Hero Academia i Kaijuu 8-gou, no i kurde w obu choreografia walk jest totalnie zrypana. W Boku no Hero nie czuc przestrzeni, postacie walcza tak, jakby byly na nieskonczonej planszy w Tekkenie. Znowu w Kaijuu ten wielki skurczysyn stoi i nic nie robi albo atakuje losowo - przed chwila wbil kapitana w sciane i nie wie gdzie on jest? Co to za syf?

#przegryw #anime
  • 4
  • Odpowiedz
@akaisterne: W castlevani były zajebiste walki.

Ehh nie wiem czemu ale mam ogromny sentyment do tego serialu, chyba moje top mimo że wiem że może na to obiektywnej nie zasługiwać. Szkoda że sequel jak to zwykle Netflix musiał #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 1
@abuk123: Tak najbardziej to oczywiscie Neon Genesis Evangelion, ale te tez sa bardzo dobre: Macross Plus, Ghost in the Shell, Rurouni Kenshin: Trust & Betrayal, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Akira, Mobile Suit Gundam 00, Code Geass, Furi Kuri, Samurai Champloo i Welcome to NHK. Z nowosci podobalo mi sie Sousou no Frieren i Tengoku Daimakyou. Pierwszy sezon Kimetsu no Yaiba tez byl fajny, ale pozniej z kazdym kolejnym jest coraz gorzej
  • Odpowiedz