Wpis z mikrobloga

Skoro ruskie wychodzą z taką propozycją, to jedno jest pewne - są w dupie.

Moi drodzy, nie ma lepszego momentu na wsparcie ukraińskich sił zbrojnych.
#ukraina #rosja #wojna
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ukraina nie dla każdego w USA jest kluczowa.


@Grooveer: przeciętny Amerykanin pewnie nawet nie wie gdzie ten kraj jest ale wydaje mi się, że jak Ukraina przegra to Rosja się bardziej rozbryka co nie jest na rękę USA. Gdyby nie pomoc zachodu to Ukraina by dawno padła a tak to NATO sobie klepie Rosję bez strat w swoich żołnierzach.
  • Odpowiedz
  • 1
@Grooveer: Trump co najwyżej *mówi, że chce się dogadać z Rosją. Nie wiadomo, czy faktycznie chce się dogadać. Rozkład pionków na szachownicy geopolitycznej sugeruje, że raczej Ukraina będzie wspierana.
  • Odpowiedz
@wafel93 akurat w tym przypadku jest bardzo realne, że zrobi to co mówi. Wystarczy, że zabraknie jego podpisu jako prezydenta USA i już pomoc dla Ukrainy jest zablokowana.
  • Odpowiedz
Ciekawe jest to ze prezydenci się zmieniają ale wrogowie zostają Ci sami


@Yurakamisa: jeszcze bardziej jest ciekawe że co 4 lata zmienia się prezydent usa ale jak ktoś w robocie żuci papierami to firma się zawali xd
  • Odpowiedz
@Don_Kichot: ja czekam, aż te "eFy" będą latać.

Co się tyczy wyborów w USA to do listopada jeszcze wiele może się wydarzyć. A wg mnie im lepiej będzie się bronić Ukraina tym lepiej dla Bidena. W końcu USA wiele "zainwestowało" w Ukrainę i czas powoli zacząć czerpać zyski. Wystarczy, że zacznie się retoryka o tym jak to amerykańskie firmy będą odbudowywać kraj po wojnie.
  • Odpowiedz