Wpis z mikrobloga

#mecz
Już dziś zaczyna się wielkie święto futbolu, Czuje że nasza reprezentacja okaże się czarnym koniem turnieju, że osiągniemy tu coś co Nawałka w 2016.
  • 10
  • Odpowiedz
@Kaker: obejrze gale raz na jakis czas albo jakas konferencje, nie jaram sie tym i nie shitpostuje na ten temat. Troche k**** inna skala, zarowno jesli chodzi o moje zainteresowanie jak i hajs jaki generalnie ladowany jest w te biznesy. W skali od: "jestem obywatelem Argentyny, ktora jest w totalnej zapasci, ale ch*j ogladam pilke i jaram sie bo jestesmy 'miszczmi' swiata chociaz klepie biede" do "mam kompletnie #!$%@? na pilke
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@krzysztof5750 wciąż swoją aktywnością na programach i kupowaniem PPV nabijasz temu kabze, nie ma różnicy czy się tym bardzo podniecasz czy nie, twoje zachowanie wciąż jest zachowaniem hipokryty i umieszczanie twojej osoby na jakieś skali, która sobie stworzyłeś w celu usprawiedliwienia swojej hipokryzji tego nie zmieni.
  • Odpowiedz
@Kaker tak tak, pie*dol sobie dalej nie rozumiejąc pojęcia skali i porównując 39 zl za ppv i organizacje robiącą max kilka mln PLN z gali do wielomilionowych kontraktów reklamowych i to w euro i chorych budżetow klubów. Nie mamy o czym gadać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@krzysztof5750 oczywiście, że nie mamy bo myślisz życzeniowo i dla własnego poczucia stabilności wypierasz się hipokryzji, cóż to akurat ludzka słabość i każdy w pewien sposób tego doświadcza. Tak jak mówiłem twoja skala jest o kant dupy rozbić, hipokryzja mniejsza czy większa to wciąż hipokryzja
  • Odpowiedz