Wpis z mikrobloga

Jak można być takim cymbałem? Zgubić lap top z takimi brudami na siebie. Widocznie u nich to rodzinne

Hunter Biden został uznany za winnego w związku z dwoma zarzutami skłamania na temat brania narkotyków w formularzu dotyczącym pozwolenia na kupno rewolweru Colt Cobra w 2018 r. oraz w związku z jednym zarzutem posiadania broni przez osobę biorącą narkotyki lub od nich uzależnioną

Tego skończonego ćpuna to już dawno powinni urządzić niech jeszcze dorzucą interesy które prowadził z ojcem z komunistami z Chin i będzie cacy

Biden w 91 roku powiedział cytuję: Jeżeli zostaniesz złapany z crackiem w ilości/wielkości ćwierć dolarówki (moneta) idziesz do paki na 5 lat, nie dostaniesz okresu próbnego (zawiasy) nie dostaniesz nic innego jak 5 lat za kratami, sędzia nie będzie miał wyboru, będą mogli Ci zabrać wszystko co posiadasz: samochód, dom, konto bankowe. Nie obchodzi mnie czemu stali się socjopatami, musimy oddzielić ich od reszty społeczeństwa- idą siedzieć - Joe BIden

#polityka #usa #heheszki
Questorius - Jak można być takim cymbałem? Zgubić lap top z takimi brudami na siebie....

źródło: hunter

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 2
@Davidozz: Oni się tam wszyscy nadają popaprańce z zaburzeniami
Śmieszna jest też historia z córką bidona, mianowicie: poszła na terapię bo jest uzależniona od seksu i tam zgubiła swój pamietnik :) (nie wiem może ktoś to jej ukradł) Koniec końców wylądowało to z tego co mnie pamięć nie myli w rękach Rebel News i później do nich dzwoniła że jest córką bidona i chce go odzyskać
  • Odpowiedz
@Questorius Zgubić laptop???? On go oddał do naprawy. Wiesz narkotyki robią ludziom papkę z mózgu. "Dawno powinni urządzić", za pierwszym razem oskarżyciel federalny chciał nie tylko Huntera puścić wolno, ale dać mu immunitet na wszystkie przyszłe sprawy. Pamiętnik pozostawiła przy przeprowadzce i trafił w ręce szefa Project Veritas. Co nie było śmieszne, to w pamiętniku było o prysznicach z tatusiem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Szkodnik1:
Jak najbardziej oddał do naprawy - (na początku ten sprawy to mówili że to nieprawda) jak można taki numer odwalić wiedząc co się na nim znajduje
Jak najbardziej Veritas (dlatego napisałem jak mnie pamięć nie myli- bo Rebel News też lubi wygrzebywać fajne sprawy, ale to Veritas od tego słynnego wywiadu w restauracji z gościem od Pfizera)
Jeśli chodzi o córkę co myślałem że to było na terapii od uzależnienia
  • Odpowiedz