Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka #4konserwy
Zauważyliście od wyborów Super Expres na YT w ogóle nie zaprasza Konfy. Na TVN jak już mówią to o Braunie i szybko o wynikach i dużo o lewicy i KO, onet grzeje lewicę itp. Myślę że są szokowani wynikiem konfy i teraz nic o nich nie mówią aby ludzie zapomnieli i jak tylko potknie im się noga to będą grzać temat w wszędzie i głośno. Wszyscy pytają o Brauna a każdy się go boi zaprosić do dyskusji bo narracja o szalonym Braunie upadnie.
  • 9
  • Odpowiedz
@CorniMati: no to dlatego by nie upadła dobrze ze pokazują faktyczne nagranie i jego wypowiedzi. Jak atak na amerykańskie wojska w polsce czy wstrzymywanie się za sankcjami na rusków czy rozrzeszeniu nato.
Chyba ze napiszesz jakie to merytoryczne fikolki zrobił w tych sprawach?
  • Odpowiedz
  • 5
@TenXen47 Zapraszanie Żukowskiej(tu nic nie trzeba pisać), Dziemianowicz bąk(pani od komentarza że faceci na wojnie sobie trochę pogwałca jako plus), Scheuring-Wielgus(nie wie co to dyrektywa budynkowa a idzie do PE), Joński, szczerba i jeszcze jeden z KO co latał z siatką ewidentnie działanie na szkodę SG i polski. Jakoś nie mają problemu takich polityków zapraszać, mógł bym wymieć więcej ale to bez sensu. JA też nie jestem team Braun jednakże, nie
  • Odpowiedz
Wszyscy pytają o Brauna a każdy się go boi zaprosić do dyskusji bo narracja o szalonym Braunie upadnie.


@CorniMati: Boją się bo Braun kiedyś fantazjował na temat strzelania do dziennikarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CorniMati: ci ludzie nie są za wyjsciem z ue i nato i urojonym sojuszem z bialorusiom. A to powoduje że nie są nawet w 1% tak szkodliwi jak braun.
I ciekawe jaka to ripostę by dal na jego teskt o amerykańskiej okupacji. Może ty coś wymyślisz?
  • Odpowiedz