Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski Wszystkie badania naukowe potwierdzają, że kobiety hetero nie istnieją i wszystkie są biseksualne. Badanie wielkości źrenic, rezonans magnetyczny, napływ krwi do łechtaczki - wszystko to potwierdza że badane kobiety wykazywały podniecenie zarówno na widok nagich kobiet i mężczyzn, a faceci zgodnie ze swoją orientacją tylko na widok kobiet lub mężczyzn. Po co nas zwodzicie? #logikarozowychpaskow Zawołam te które znam @zbrodnia_i_kawa @AlienFromWenus
  • 11
  • Odpowiedz
@DrCieplak zdajesz sobie sprawę z genezy tych odruchów? Wiesz, że kobiety odczuwają też podniecenie, ba! Nawet orgazm podczas gwałtu? Mimo zdecydowanego braku przyjemności czy chęci na taką aktywność
  • Odpowiedz
Wszystkie badania naukowe potwierdzają, że kobiety hetero nie istnieją i wszystkie są biseksualne


@DrCieplak: nie brałam udziału w tym badaniu, wyniki muszą być zakłamane albo wyssane prosto z czeluści incwelskiej odbytnicy. Zamykam temat.
  • Odpowiedz
@DrCieplak: xD pewnie jesteś kryptogejem stąd takie twoje wywody z doopy. Marne prowo. Jak chcesz się wyżyć to idź bawić się w bilard z kolegami.

Przecież nie może być tak że jestem jedynym wyjątkiem na skalę światową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@AlienFromWenus: Ale z tych badań wynikało że większość kobiet nie przyznawało się do odczuwania podniecenia. Natomiast w zależności od badania notowano powiększanie się źrenic, zwiększony dopływ krwi do pochwy albo aktywację obszarów mózgu odpowiedzialnych za odczuwanie podniecenia.
  • Odpowiedz
@DrCieplak: o uj ci chodzi
Chcesz się wykłócać o bzdury?
Nie ma linku do źródła - nie ma sensu dyskusja z tobą a ty dalej chcesz się wykłócać.

Po uj? Powiedziałam co powiedziałam a jak nie dociera to nie mój problem.

Jak zwykle incwele na podstawie garstki osób i źle zrozumianych wyników badań zaczyna się wymądrzać na temat innych osób nawet jeśli nie mają na ich temat pojęcia xD
  • Odpowiedz
  • 0
@AlienFromWenus: Rezonans magnetyczny dowodzi, że kobiety określające się jako heteroseksualne są biseksualne. Wyniki te można wyjaśnić w prosty sposób: kobiety nie chcą być "mężczyzną" w relacji i są zadowolone z benefitów heteroseksualnego związku, więc decydują się na identyfikowanie się jako heteroseksualne. W dzisiejszych czasach nastąpiło poluzowanie ról płciowych, więc bardziej ujawniają się ze swoim biseksualizmem.

We used fMRI to investigate neural correlates of responses to erotic pictures and videos in heterosexual (N=26), bisexual (N=26), and homosexual (N=24) women, ages 25–50. [...] We found that homosexual women’s subjective and neural responses reflected greater bias towards female stimuli, compared with bisexual and heterosexual women, whose responses did not significantly differ. [...] Bisexual women tended to show more mixed patterns, with activations more responsive to female stimuli in sensory processing areas, and activations more responsive to male stimuli in areas associated with social cognition.

Safron, A., Klimaj, V., Sylva, D. et al. Neural Correlates of Sexual Orientation in Heterosexual, Bisexual, and Homosexual Women. Sci Rep 8, 673
  • Odpowiedz
@DrCieplak: to są spekulacje a nie wyjaśnienia. Na razie odkryto aktywności w mózgu ale nie ma na to jeszcze dokładnego wyjaśnienia.

Facetowi też staje nad ranem jeszcze zanim się obudzi. Czy to oznacza, że jest podniecony?
  • Odpowiedz