Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu mówiło się o tym że tvp dostaje miliardy podczas gdy te pieniądze powinny zostać przeznaczone na onkologię. Za bardzo nie śledziłem wątku ale z racji tego że zmienił się zarząd TVP jak i osoby które decydują o tym ile ma pójść na TVP a ile na onkologię - czy coś w tej kwestii się zmieniło?
#pytanie #tvp #tvpis
  • 28
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: Ty masz jakiś problem z czytaniem czy pisaniem?

TVP jako taka zawsze musi być dotowana z budżetu bo sama nie zarabia - wpływy z reklam i abonamentu trafiają do budżetu i dopiero stamtąd są przekazywane dla TVP.
  • Odpowiedz
Ty masz jakiś problem z czytaniem czy pisaniem?


@a665321: ja nie mam, gdzie w tych słowach jest potwierdzenie dla tego że wpływy z reklam nie trafiają do budżetu TVP?
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon:
Czy mam jakoś to w formie obrazkowej pokazać czy o co chodzi?

wpływy z reklam i abonamentu trafiają do budżetu i dopiero stamtąd są przekazywane dla TVP.
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: mam wrażenie że rozmawiam z jakimś upośledzonym fanatykiem, niczego nowego się nie dowiedziałem, ta rozmowa to absolutna strata czasu. #!$%@? na czarno
  • Odpowiedz
  • 0
Więc wpływy z reklam trafiają do budżetu TVP... skąd są przekazywane do skarbu państwa


@aarahon: to jest to o co pytam od #!$%@? 10 wiadomości. Gdzie jakiekolwiek potwierdzenie tego że tak to działa? jakikolwiek artykuł? jesteś jakimś randomem z neta, którego tu już przyłapałem na mąceniu więc nie mam zamiaru niczego brać na słowo
  • Odpowiedz
którego tu już przyłapałem na mąceniu więc


@a665321: xD Sam chciałeś żebym udowadniał coś czego nie napisałem, zarzucałeś politykom KO coś co nie miało miejsca, zarzucasz mi jakieś mącenie a zakładam że żadnego mącenia nie potrafisz wskazać xD Eh, możesz mnie obrażać ale mnie to nie obchodzi że rzeczywistość o którą pytasz jest inna niż ta którą sobie wymyśliłeś. Co do działania TVP to przecież są ustawy o KRRiT oraz
  • Odpowiedz