Wpis z mikrobloga

Nie śledziłem uniwersum jakoś 2 lata, ale wróciłeś to ostatniej serii ofrołdowej.
Można prosić o jakieś streszczenie sytuacji z Przemem? Z tego co pamiętam poszedł siedzie- tzn. zwiedzać chiński mur i potem już nie śledziłem tego wątku.

#mocnyvlog
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niss Wyszedł, nie schudł, nie zamienił się też z sobowtórem jak Siara( ͡º ͜ʖ͡º). Kupił Tesle i ma zamiar kupić Cybertrucka (BTW ciekawe skąd weźmie pieniążki może znowu z karuzeli). W ostatnim czasie tropił plakaty Daniela Obajtka na Podkarpaciu.
  • Odpowiedz
@jaskowe_dolary: Kijowski z marszów KOD też miał sporo za uszami. Może Przemo chce szukać odwetu na władzy co wysłała go na mur chiński, licząc na poparcie ze strony nowej władzy, taki koniunkturalizm 2024 roku;)
  • Odpowiedz
@Zakolencjusz: Właśnie co z tym Kuzajem, siedzi za ten VAT, jeździ gdzieś jakieś rajdy czy co? On ogólnie jeździł w stylu McRae, ale typ bardzo śliski, taki typowy cwaniak, nawet gdzieś tam go maczetami w Krakowie w jakieś awanturze pocięli.
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: Proces odroczony bo nie stawił się na rozprawie. Ogólnie Lesiu to niezły gagatek. Stasiu to się może uczyć od niego. Nawywijał takich cudów na tych autach, że tam ponad 400 tomów akt na niego zgromadzili. Oczywiście Lesiu się nic nie wiedział nic nie słyszał on niewinny. No, ale Lambo za ponad pół bańki samo się nie przywłaszczyło. Więcej możesz sobie poczytać na wp
  • Odpowiedz
@Zakolencjusz: http://www.forum.hothatch.org/printview.php?t=1481&start=0 W 2006 roku Kuzaj był w ZK Kornackiego i na koniec był włoski czerwony pojazd na F i nie był to Fiat Coupe za 15k PLN co on stwierdził, że na niego go nie stać, ale zaczął rzucać frazesami, że powinno się jeździć autem na które nas nie stać, bo to pcha do przodu, a źródło finansowanie zawsze się znajdzie. Wtedy pomyślałem, że on gada o kredycie. Dziś
  • Odpowiedz