Wpis z mikrobloga

#famemma Powie mi ktoś, co oznacza „damskie się nie liczą”? Bo reszta jestem w stanie się domyślić, ale tutaj ciężko. Co, słowa kobiety się nie liczą, czy jak?
  • 5
  • Odpowiedz
@Okss123: jak cię jakiś łeb obrazi którego masz za lamusa to tak jak by cię obraziła kobieta > damskie się nie liczą. Mam nadzieje ze rozwiazałem zagadkę xD
  • Odpowiedz
@Okss123: jak kobieta wkłada dildosa w Deniska wtedy "damskie się nie liczą", a jak szachta to "frajerskie się nie liczą" - dzięki tym wprowadzonym zasadom, Denisek cały czas pozostaje gitem i charakterniakiem
  • Odpowiedz
  • 0
@Okss123 jak w więzieniu obrazi cię któryś git np pokaz #!$%@?.. to wtedy nic nie powinieneś mu odpowiedzieć będąc też gitem. Stąd damskie się nie liczą
  • Odpowiedz
@Okss123: sam googlowałem, bo to strasznie głupie. Chodzi o to, że dla gitów damskie (i frajerskie) bluzgi się nie liczą, spływają po nich. To taka furtka, by nie nie musieć honorowo karać każdej obrazy, co kiedyś Denis chciał robić za każdym razem. Dodatkowo dla nich sprowadzenie innego do miana kobiety to wielka obelga. Jak na programach zmieniają nazwisko na formę żeńską #!$%@? wie dlaczego, to właśnie dlatego. Ot takie farmazony
  • Odpowiedz