Wpis z mikrobloga

Powiem szczerze, że nie jestem wyborcą lewicy, daleko mi do nich tak naprawdę, ale muszę stwierdzić, że mieli w swoich szeregach całkiem interesujące postacie.

W debacie przedwyborczej na kanale Zero był np. Andrzej Szejna z lewicy. Nie zgadzam się z nim w wielu kwestiach, ale nie mogę mu odmówić inteligencji, klasy i często ciekawej logiki. Lewica ma w swoich szeregach pana Belkę, który także jest osobą, którą warto czasem posłuchać.

Niestety, lewica skupiła się na wystawianiu i prezentowaniu pań, które merytorycznie nie wnosiły wiele, poza fikołkami i obrażaniem mężczyzn (co uznawały za zabawne).

Teraz przewiduje 2 scenariusze:

1) lewica schowa te panie do szafy i wystawi innych liderów,

2) albo, co uważam za bardziej prawdopodobne, lewica w tej koalicji zacznie się jeszcze bardziej buntować, obarczając winą za swoją porażkę wszystkich dookoła.

Myślę, że będziemy mieli do czynienia z tym drugim scenariuszem i czekają nas te same panie i fikołki, jakich świat nie widział.

#polityka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@komentator_2020: ja tam czarzastego lubie. Czasem potrafi ladna szpilke wbic.
Lewica juz dawno sie zmienila. I to jest glowny powod tego ze dostaje po dupie (co mnie cieszy).

Za bardzo odplyneli i przestali byc tym z czym lewica sie kojarzy - z dbaniem o zwyklych ludzi.
  • Odpowiedz
@komentator_2020: Tylko co z tego. Wlasnie wlodek jest przykladem czym lewica byla i od czego pochodzi. Natomiast reszta tak odpluynela ze nikt juz ich nie traktuje powaznie. Ta lewica to nie jest lewica.

Jak wspomnialem - mnie to akurat cieszy ale smutno sie to oglada. Jak przeciwnik sam sie ora. Zero satysfakcji :)
  • Odpowiedz
nie będzie autorefleksji, tylko będzie vendetta i jeszcze więcej szantażowania koalicjantów.


@komentator_2020: I wtedy to juz skonczy sie tak: "spij slodko aniolku"

i nie powiem ze mi sie to nie podoba. Ale z drugiej strony... pokonanie w taki sposob przeciwnika jest malo satysfakcjonujace (ale w dalszym ciagu to wygrana). I znow sie okaze ze to jednak nie byl ten socjalizm i nastepny to bedzie ten prawdziwy ktory dziala :)
  • Odpowiedz