Wpis z mikrobloga

Lewica to partia która nigdy nie osiągnie nic dużego bo już na tożsamościowym charakterze się wyjebuje, to partia która gra kartą bycia empatą jednocześnie nie wybijając się ponad patriarchalne stereotypy jak pobór do wojska tylko dla mężczyzn, to partia mająca stworzyć socjalistyczny raj której największym sojusznikiem jest platforma czyli największe zbiorowisko libkarzy grających w krótkich spodenkach w golfa XD ta fala #!$%@? pisu przed wyborami dawała boosta ale teraz nie da się utrzymać na abortowaniu płodów, mam coś w sobie z lewaka życzę powodzenia ale nie jest to partia na którą oddam głos, po prostu nie albo socjalizmus i prawdziwa równość albo nijaki kakoldyzm i lizodupstwo korporacyjne, nawet ten konfederacyjny ulep złożony larperów amerykańskich republikanów, kibolo-skinhedo-dresów, ludzi którzy chodzą na msze trydencką i innych baśniowych stworów ma bardziej konsekwentną tożsamość
#wybory
  • 6
  • Odpowiedz
to, ze polska lewica umarła wiadomo już od dawna. jestem tylko ciekawa, dlaczego nikt nie wyciąga wniosków.


@njdnsjdnjs: Wyciągają, ale wyciągnęli taki, że nic się nie da zrobić i lepiej sprzedać elektorat KO za stanowiska niż ciągnąć ten wózek. Myślę, że tak zrobili Biedroń z Czarzastym.

przede wszystkim to problem które spotkał wszystkie zachodnie partie lewicowe, czyli porzucenie elektoratu klasy pracującej na rzecz liberałów i juleczek przychylnych im światopoglądowo


@Towarzysz_Pawulon:
  • Odpowiedz