Wpis z mikrobloga

#famemma AJ kiedyś pokazywał zdjecia za mlodego. On od małego już forma mutant i nie miał takiego skoka w mięsie jak np szeliga. Cały czas jest w formie, a jakby był na bombie to z przerwami i były te wahania formy, a tutaj ciagle niski bf i 6pack
  • 26
  • Odpowiedz
  • 0
@Zieew: Tylko roznica jest taka, że ty pewnie nie spędziłeś w sporcie tyle co on. Towar magicznie nie podwoja twojej wytrzymałości. Chłop od dzieciaka dosłownie ćwiczy, a kondycje buduję się latami. Chłop odkąd pamiętam nie miał żadnych wahań formy czy coś w porównaniu do np. Owcy, który zgubieniem tyle mięśni potwierdza, że coś było kłute. Chłop jak ćwiczył do clout, to raczej siłki wcale, bądź dużo nie robił. Porównaj to sobie
  • Odpowiedz
Edit: Plus jezcze szybkie wzrosty sily na wyciskaniu pod 180-190 jakos tez na jego poziomie zaawansowania nie jest raczej mozliwe.


@Zieew: Intruder z wykopu przed bomba wyciskal 220 naturalnie, ale sam wazyl chyba ze 140kg wiec i tak o 40/50kg wiecej niz AJ. Bez szans zeby AJ natural
  • Odpowiedz
  • 0
@Zieew: Co do wyciskania, to jest praktycznie tylko i wyłącznie kwestia genetyczna. Jeden przyjdzie pierwszy raz na siłke i wycisnie 10kg + swojej masy ciała, a niektórzy muszą chociaż rok poćwiczyć by uzyskać taki wynik.
  • Odpowiedz
@sintesox: ja też trenuje od 16 roku życia czyli 15 lat z paroma lat przerwy, na pewno sporo mniej niż AJ, bo często to był jeden dwa treningi w tygodniu ale wracając do tematu w towarze nie chodzi o zwiększenie wytrzymałości nie licząc może epo ale o większą regenerację dzięki czemu możesz zrobić więcej treningów. No i AJ mial pare momentów kiedy mial spore przyrosty i raz spory spadek wyciskania z
  • Odpowiedz
@Zieew: stary nawet mi się tego czytać nie chce, pierwsze wywody jeszcze się skusiłem ale na drugie bez przesady. Ale z tego co widzę, podobno też siedzisz w tej dziedzinie. Czy jako chłop który trenuje od 16 roku życia jak wspomniałeś, nie uważasz, że w tej dziedzinie jest najważniejsza genetyka? Po prostu ty jej nie masz. Będziesz walil towar ile wlezie, ale i tak nie oszukasz genetyki, i przez to, że
  • Odpowiedz
@Seroxik: Porownywalem sie do niego, bo mamy w tym czym da sie zmierzyc podobne wyniki silowe i wytrzymalosciowe przy takiej samej wadze i troszke nizszym wzroscie. Jako wiec, ze wiem jak dziala organizm 100 kilowego faceta, ktory trenuje silowo i wytrzymalosiowo to wiem z czego da sie zregenerowac, a z czego nie da.

Genetyka genetyka, chociaz ja uwazam, ze mam ja zdecydowanie ponad przecietna to chcialem wykazac, ze w towarze chodzi
  • Odpowiedz