Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon: Meh. Każdy normalny człowiek gdyby tak o nim gadali jak o Marioli to położyłby się pod pociąg. A ta dalej swoje. Oszukała widzów, oszukała federację i mam nadzieję że to był jej ostatni występ. Szczerze mówiąc na każdej konfie jak tylko zaczyna mówić to wyciszam, bo mnie łeb zaczyna boleć od tego jej #!$%@? od rzeczy. Tragiczna postać.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: a to we frikach trzeba laski oglądać? Są inne miejsca do tego. Ale jak już ma być jakaś laska to ma być albo dobra sportowo, albo dobra zadymiara. Najlepiej jedno i drugie. A Mariola z tymi swoimi pseudo-mądrymi wywodami to #!$%@? zamęcza po 30 sekundach słuchania. Pozuje na inteligentkę a stęka jakby miała zatwardzenie eee, yyy, aaa, bez przerwy, #!$%@?. Poucza wszystkich, do każdego się #!$%@?, ale nie robi
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: konfę oglądam z opcją mute jak tylko dochodzi do głosu. A sportowo wczoraj wykazała się tak, że wyszła tylko po to by nie zapłacić kary federacji i po chwili przerwała walkę. Panna nikt. Równie dobrze mógłbym obejrzeć reklamę fortuny w miejscu jej walki i to by nie była żadna strata. A i konferencje można by było w spokoju obejrzeć bez niej. Nie wiem czemu tak ci zależy, ale Mariola
  • Odpowiedz