Wpis z mikrobloga

#famemma #danielmagical wyrażenie "połamania nóg" to życzenie komuś sukcesu i powodzenia. Fajnie, że ona o tym nie wie i życzyła to Natanowi. Jednak od jej intelektu nie ma co za wiele oczekiwac skoro mówi że stolica USA jest Londyn
pokyw12 - #famemma #danielmagical wyrażenie "połamania nóg" to życzenie komuś sukcesu...
  • 12
  • Odpowiedz
@pokyw12 no nie wiem, wydaje mi się że ona jest w tym momencie bardziej inteligentna niż ty. Widać jak się uśmiecha mówiąc połamania nóg czyli jest z siebie dumna i specjalnie użyła tego związka frazeologicznego, który można w sportach walki odebrać dwojako.
  • Odpowiedz
który można w sportach walki odebrać dwojako.


@Kaacezet: chyba tylko jak się nie zna pochodzenia tego powiedzenia. W oryginalnym kontekście jak nie wiesz o co chodzi to też można odebrać to dwojako

mówi się połamania pióra...


@pawelswd: pierwsze było powiedzenie "połamania nóg". Od sceny aktorskiej pożyczyły to i zmodyfikowałem środowiska studenckie.
  • Odpowiedz
@pokyw12: @Makaronowy_krol ja mam wrażenie, że ona to sarkastycznie mówiła, że chodziło jej o dosłowne połamanie nóg, choć wiedziała, co znaczy to powiedzenie i zaakcentowała tym "w klatce". Może macie rację, ale jeśli ona doskonale wiedziała, co chce za pośrednictwem sarkastycznego użycia tego powiedzenia przekazać, to by wychodziło, że jesteście od niej glupsi. A może nawet miażdży was intelektem. @Jajozjadakure a moim zdaniem to ona wcale taka brzydka
  • Odpowiedz
@Returned: Nie obchodzi mnie twoje zdanie ani wrażenia. A jak ci się społeczność nie podoba to zawsze możesz np. rzadziej zaglądać na tę stronę, zablokować konkretnych użytkowników albo dać tag na czarno lub w ostateczności usunąć konto zamiast płakać jak #!$%@? jacy to inni są #!$%@?, nie wiem, obojętne mi to.
  • Odpowiedz
@Jajozjadakure: spoczko. Aleja mam zasady. Jedną z nich jest niekorzystanie z czarnej listy. Proponuję kompromis - usuniesz konto.

Nie wiem, gdzie ty w tamtym komentarzu widzisz "płacz", kiedy tam są zawarte fakty + moja opinia. Ty za to się dość wyraźnie splakales, tak cię ten fakt zabolał.
  • Odpowiedz