Wpis z mikrobloga

@RepublikaFederalnaNiemiec: Musisz zrozumieć, że w tym kraju jest 15 mln ludzi w wieku powyżej 50 lat, których jedynym oknem na świat jest TVN, lub TVP, ewentualnie Polsat lub Onet i WP. Większość z nich pewnie nawet nie wie, że co to jest Konfederacja. A oni pójdą na wybory. Młodzi natomiast to oleją i będą korzystać z weekendu po ciężkim tygodniu pracy. Spójrz na rzeczywistość i na fakty to się nie
Jah00 - @RepublikaFederalnaNiemiec: Musisz zrozumieć, że w tym kraju jest 15 mln ludz...

źródło: Polaryzacja PO-PiS to wyłączne doświadczenie Polaków 40

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jah00: no bym nie powiedział, robiłem dzisiaj jako taxi i znajomego rodziny na nadania do szpitala wiozłem, to się pod gabinetem nasłuchałem i ludzie są wściekli na to, co się stało na granicy, nawet tacy 50+
  • Odpowiedz
@RepublikaFederalnaNiemiec: Musisz zrozumieć, że w tym kraju jest 15 mln ludzi w wieku powyżej 50 lat,


@Jah00: oraz, że jak przy każdym wyborach okazuje się, że jakieś 5-10% procentowych konfederacji nie ma jeszcze praw wyborczych albo nie chciało im się wstać w niedzielę na wybory (przez cały dzień xD)
  • Odpowiedz
i ludzie są wściekli na to, co się stało na granicy, nawet tacy 50+


@77023: Co nie znaczy, że od razu zagłosują na Konfederację. Ale możliwe, że tym zrządzeniem losu będzie 1% więcej dla Konfy tym razem. Tylko 1% to nawet może nie dać jednego mandatu więcej, a w wyborach parlamentarnych 1% więcej dałby 20 mandatów więcej.
  • Odpowiedz
okazuje się, że jakieś 5-10% procentowych konfederacji nie ma jeszcze praw wyborczych


@Kryspin013: Napisał troll pod sondażem gdzie prawie 70% Polaków w wieku 18-24 lata głosuje na KO, TD lub Lewicę.
Więcej tępej propagandy i kłamstw, a na pewno dobijecie do 80%.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Napisał troll pod sondażem gdzie prawie 70% Polaków w wieku 18-24 lata głosuje na KO, TD lub Lewicę.

Więcej tępej propagandy i kłamstw, a na pewno dobijecie do 80%.


@Jah00: do czego ja mam dobijac kucu. KO to nie jest mój wybór.

Więcej tępej propagandy i kłamstw, a na
  • Odpowiedz
KO to nie jest mój wybór.


@Kryspin013: Nie wiem kto ci płaci i nie robi mi to żadnej różnicy z jakiej maści lewactwem się identyfikujesz. Zło to zło, a głupota to głupota.

Jak już przy tym jesteśmy to tym razem szuroprawicy na pewno się uda XD


@Kryspin013: Prawda ma to do siebie, że ostatecznie się przebija, a kłamstwo ma krótkie nogi. Dlatego Konfederacja w każdych kolejnych wyborach zyskuje.
  • Odpowiedz