Wpis z mikrobloga

w życiu takiego najazdu pisowców nie widziałem, skad dareczek ma tyle pieniedzy

a no tak, zajumali miliardy w niezliczonych aferach xD

powiem wam, że opłaca się kłamać i kraść - można robić największe odpały, ale jak się za kasę kupi propagandę, to ludzie to łykają i biznes się kręci

ugułem uważam, że przegraliśmy, z debilami nie wygramy. Następne wybory bierze niezatapialny pis i papa demokracjo. Może niech już wejdzie ta technokracja, to chociaż jakiś cień nadziei dla inteligentnych ludzi na normalne życie zostanie.

#neuropa #bekazpisu
  • 5
  • Odpowiedz
ugułem uważam, że przegraliśmy, z debilami nie wygramy. Następne wybory bierze niezatapialny pis i papa demokracjo.


@uwaga-mowa-nienawisci: mieli te trolle, mieli media państwowe, mieli spółki skarbu państwa i hajs z budżetu i mimo wszystko #!$%@? wybory ¯\(ツ)/¯ Nie myl "sztucznego tłumu" w necie z rzeczywistością.
  • Odpowiedz
@matt-pitt: oni wrócą na 100%, a wiesz czemu? Bo każda władza popełnia błędy i nie inaczej będzie z Koalicją. A jako, że afery w żaden sposób nie zatopiły PiS (poparcie poniżej 30% nie spada, choćby Kaczyński nasrał na ulicy), natomiast obecną władzę są w stanie zatopić, to prędzej czy później PiS ze swoimi fanatykami wróci.
  • Odpowiedz